Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hány fok van? Kiviszti...

Nálatok hány fok van? Kivisztitek ma 1-3 éveseiteket? Mennyi időre?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
1 órával ezelőtt néztem a hőmérőt -15 fok volt,nem hiszem , hogy most sokkal jobb lenne az idő.Kinyotottam az ablakokat kb.5 percre és 4 fokot esett a hőmérséklet idebent. Lehet kimegyünk egy fél órára mert a kisfiam (2,5éves) nagyon szeretne kimenni, bár őszintén sok kedvem nincs hozzá.Tegnap is kint voltunk 1 órát, utánna én bejöttem mert már majd meg fagytam, de ő még kint mnaradt apával kb. fél órát utánna, még maradt volna tovább is de behoztam mert féltem,hogy megfázik.
2012. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én is voltam postán a kisebbikkel ma. Nálunk is kb. -17 fok van. Lehet, hogy engem látott az egyik válaszoló.

Mivel a nagyobbikat el kellett vinni oviba, így voltunk kint. De igazából én fáztam a biciklin, a gyerekek az utánfutóban nem. Kérdeztem és azt mondták nem fáznak.

Az oviba ilyen hidegben nem mennek ki.

Győr-Moson-Sopron megyei anyuka

2012. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nálunk -10 van.

este majd autóval elmegyünk valahova, szerintem vásárolni.

állítólag este már esni fog a hó, szóval holnap lehet szibériai hideg is, mi egész nap szánkózni fogunk :)))

2012. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tegnap kivittem a kisfiamat,mert nem tudtam kire hagyni, pelus meg már kellett,akkor -9 fok volt.Ma nem viszem ki,mert már -14 fok van és nagyon fúj a szél.Sajnos nálunk még szellőztetni sem kell,mert jön be az ajtónál nagyon a hideg:(
2012. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Olyan -8 körül van. Amikor hazajöttünk a vásárlásból (oda autóval mentünk), akkor kint maradtunk az udvaron 15 percet. Nem fázott, nagyon élvezte. Annyira nem volt vészes, ráadásul ő azért már mozog is, mert sétálgat. Így kimelegszik. :)

11 hónapos kislány anyukája

2012. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

-12

A 9 hónapos kicsi itthon volt apával, én a 3,5 évessel elmentem boltba.

2012. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
-11 fok van, nem viszem ki.
2012. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen. Másfél éves és elmentünk boltba. 10-10 perc. Amúgy -15 fok.
2012. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Brr,elmentem egyedul a postara,nagyon rossz volt,mire hazaertem azt hittem kiszakad a légcsovem....delutan max autova lemegyunk a babaklubba,aztan annyi.... köszi
2012. febr. 3. 14:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!