Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiraknátok ilyen hidegbe egy...

Kiraknátok ilyen hidegbe egy 5 hónapos babát a teraszra?

Figyelt kérdés
Ma voltunk kint es meleg volt mikor bejottunk, de azert megkérdezem
2012. febr. 3. 20:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Attól függ nálatok hány fok volt. Nagyon eltérő volt ma az országban a hőmérséklet. Nálunk pl most is csak -6 fok van (Pest megye), napközben -5 volt. Mi voltunk kinn, hidegebben is kivittem a nagyot is mikor kicsi volt, tavaly a fiamat is mikor még baba volt. Most meg pláne, totál dugulás van az orrában szegényemnek, de ez a hideg kitisztítja legalább néhány órára.

- 10 alatt már én is meggondolnám, hogy kiviszem-e, de kint semmiképp nem hagynám.

2012. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Fagyási sérüléseket szerezhet ilyen hidegben. A babáknak sokkal vékonyabb a bőre. Ez csak 1 ok...
2012. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Én nagyon nagyon levegő párti vagyok, 28 és 6 hónaposak a gyerekeink. De ma mi sem mentünk ki. A nagynak nagyon hiányzott a levegő, látszott is rajta mert este 10kor még nem aludt. Mi napi 2x megyünk, de ma tényleg jobbnak láttam ha nem megyünk.
2012. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
-13 -volt, kinnt voltunk. Semmi fagyási sérülés, se orrfolyás. Be volt bugyolálva. A nagy is épp télen volt ennyi idős, -15 volt , bár nem tudtam hány fok van. Ez volt a leghidegebb. Bár akkor a télen nem is volt ennél hidegebb. Nem volt nap, hogy ne menjünk ki. És neki se volt fagyási sérülése, de még meghülése se.
2012. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan hidegebb van (-11)de 19 hónaposomat sem vittem ki!!!
2012. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Off: es ha muszaj reggel 7-kor bolcsibe menni es nincs kocsi? Kb fel ora az ut, busszal. Es jovo hetre meg hidegebbet josolnak.
2012. febr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hós a fiam, mi tegnap voltunk kint (rákényszerültünk) szegénynek a kenés ellenére úgy kipirosodott az arca 10 perc alatt hogy többet ki nem viszem amíg ilyen idő van..:((

(csak nekem van 2 nagyobbam is, és egyedül vagyok velük , ők meg mennének ki mert VÉGRE van hó itt felénk is) szóval tök rossz ez így.

2012. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan mondom kiakadok ezeken a kérdéseken!!!! TE KIMÉSZ ILYEN HIDEGBEN????? SZÍVESEN ALSZOL KINT A HIDEGBEN A TERASZON??? Nézel te híreket? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2012. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
51%
finnországban és svédországban simán altatják több órahosszan a babákat kint,és élnek!!!!(húúha) az hogy te fázol...hát szerintem bugyolád be magad úgy ahogy a babád van (gondolom zsák-overáll-meleg ruci-arcára szíros krém...i voltunk kint, kisfiamat kályhamelegen vettem ki a babakocsiból,az orra sem volt hideg...akkor én most szaranya vagyok?
2012. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Húú..a hírek döntik el , hogy mikor menjek ki?? Hát ma az én gyerekeim egész délelőtt kinn voltak. 5 és 2,5 éves és 3 hónapos a pici. Amíg mi a havat lapátoltuk a 2 nagy szó szerint fetrengett a hóban, a pici meg aludt egy óriásit. Semmije de szó szerint semmije nem volt hideg, még az orcája sem.

egyiket se féltettem a hidegtől, de ők sem betegszenek meg az első komoly hidegben vagy nagy szélben.

Egyébként én pl nem szívesen vagyok kinn, gyűlölöm a hideget, de csak rá kellett nézni a gyerekre mennyire élvezték. Tény rajtam nem volt overall meg stb, de nem lehet egy lapon említeni egy gyereket egy felnőttel. a gyerekek jobban bírják mert szeretik :)

2012. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!