Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiraknátok ilyen hidegbe egy...

Kiraknátok ilyen hidegbe egy 5 hónapos babát a teraszra?

Figyelt kérdés
Ma voltunk kint es meleg volt mikor bejottunk, de azert megkérdezem
2012. febr. 3. 20:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
hát abból én se indulok ki hogy én aludnék e kint mert a válasz hogy nem még plusz 5 ben sem aludnék kint:)) és hogy én fázok e...hát nem, be voltam öltözve nem fáztam egyáltalán. A legkisebbem 6 hós szélvédett helyen beöltöztetve végre aludt 40 percet (ma először reggel 6 óta). Mikor behoztam mindene tök meleg volt még az orra, arca, keze is! Annyira nem fázhatott akkor :)
2012. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én már egyszer írtam hogy nem viszem ki a kislányomat.Mi mindennap kiszoktunk menni a kislányommal,de ilyen hidegbe tuti nem viszem ki.Aki kiviszi az az ő dolga.De mikor még az én arcomat is csípi a hideg akkor szegény gyerekét.Én inkább kiszellőztetek.
2012. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ilyen hideg miért vinnéd ki? Oké, hogy bebugyolálod, de az orra lyukát is betömöd? Embertelen hideg van a mi klímánkhoz viszonyítva. Persze hogy a svédek, finnek kiteszik, de ők hozzá vannak szokva.
2012. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
38%

Ez még messze van az embertelen hidegtől. Majd a -25 lesz annyi. a -10 is még tök átlagos télen. És ez tökéletesen a mi klímánk, milyen lenne télen?? Ezt is meg kell szokni a gyereknek. Miért kéne az orra lukát is betömni...Azért nem kell túlreagálni a dolgokat, esetleg vasárnap éjjel már lehet.

De mindenki csinálja saját legjobb belátása szerint. Ha kiviszed se lesz baja, ha nem viszed ki akkor se.

2012. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
76%
Köszi a nullát. Biztos szar anya vagyok, hogy kiviszem a gyerekeimet és mert szerintem a tél így normális. :-)
2012. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
12:30-nak: ezekben az országokban milyen a levegő páratartalma? Ott az embereknek teljesen más a hőérzete. Nem megfelelő a példa.
2012. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Mi ma kimentünk. A nagy kétszer is kint volt, élvezte a havat. A kicsi egyszer,jól felöltöztetve, bebugyolálva, és melegen vettem ki a babakocsiból :) Nálunk -8 volt dél körül, este pedig -10.
2012. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mi tegnap voltunk kinn, nem tudom, hány fok volt, de nem fújt a szél és sütött a nap, és kutya baja se lett. Ha nagyon érzékeny lenne és folyton folyna az orra stb., én se vinném ki.
2012. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!