Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tudtok olyan "néphitről",...

Ti tudtok olyan "néphitről", vagy nem is tudom h minek nevezzem, hogy ha lázas a gyerek, akkor sokkal könnyebben felveszi a végbele a kúpot, úgymond "beszippantja"? Ugyanez a lázmérővel is. Van ennek vmi alapja?

Figyelt kérdés
És ha nem lázas,akkor értelemszerűen nehezebb neki felhelyezni.
2012. febr. 4. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyet én még nem hallottam. De ha nem lázas, akkor minek akarsz neki kúpot betenni?

Amúgy épp tegnap este volt lázas a kislányom és hát nem igazán "szippantotta be" se a lázmérőt, se a kúpot. Kis popsikrémmel segítettem rá.

2012. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ne haragudj de ez nevetséges:) Mégis mitől szippantaná be? A láz vákumot képez vagy mi? :-D

Szerintem ez butaság.

2012. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is butaság,nem azt írtam,hogy én hiszem ezt.Csak hallottam vkitől.
2012. febr. 4. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
max annyi lehet hogy ha forró a gyerek gyorsabban megindul a kúp olvadása. Tehát olyan mintha könnyebben becsusszanna.de a lázmérőnél ez a magyarázat nem állja meg a helyét szóval nem tudom...
2012. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ezzel nyugtatják magukat a lelkiismeretfurdalásos szülők, sokkal humánusabb(igaz drágább is) módszerek vannak a biztos testhő ellenőrzésre és lázcsillapitásra.
2012. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem, nincs semmi alapja es nem igaz.

Kedves utolso, megis mi koze van a humanitasnak a popsiban valo lazmereshez? Mekkora hulyeseg, mar ne is haragudj. Babaknal sokkal biztosabb eredmenyt mutat, mint barmely mas modszer, ezert alkalmazzak leggyakrabban, semmi koze, hogy olcso vagy sem. Nekunk van tobb fajta (draga) lazmeronk itthon, vasaroltam tobbfelet, teljesen foloslegesen, mert kiderult a gyakorlatban, hogy a fenti modszer a legpontosabb eredmenyt mutatja.

2012. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abszolut nem a kérdéshez: Mégis mióta van humánus és nem humánus lázmérés??? A hajam égnek áll! Hát micsoda világban élünk? Itt már egy k*rva lázat sem lehet megmérni, mert valaki rám kiabálja, hogy kínzom a gyerekemet?? Csodálkozun, hogy az emberek bezárkóznak, nem beszélnek egymással? Hát persze, hogy nem! Hisz egy egyszerú lázméréses kérdést sem lehet már feltenni anélkül, hogy ne hülyéznének le..f*szkivan.
2012. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség. Én még soha nem tapasztaltam ezt, pedig az enyém már 4 éves, én a popsijában szoktam mérni, de nem volt ilyen. Ez valami agyas kitaláció.
2012. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!