Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tud elindítani ellenem Gyámügy...

Tud elindítani ellenem Gyámügyön eljárást 19 hónapos kisfiam édesapja hogy ebben a rendkívüli vörös riasztásos havazásban nem adom oda kisfiam hogy elvigye magához? Erősködik sms-ben hogy ő akkor is elviszi. Most mit csináljak? Feljelenthet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Hány éves a fiad?

2012. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Írtam. 19 hónapos
2012. febr. 4. 15:43
 3/13 anonim ***** válasza:
nem jogod van visszatratani ha nem érzed biztonságba az utazást a picivel ilyen nincs ,apuka me ne okoskodjon mert poruljárha ha engedél nélkül elviszi
2012. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pótlást a jövőhétre ajánlottam neki ami írásban van, sms-ben
2012. febr. 4. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:

3 év alatt nem viheti el. Csak láthatja.

Elváltatok? Van hivatalos papír az elhelyezésről?

Mond neki, hogy menjen meglátogatni, biztosítasz neki egy szobát, de te sehova nem viszed ilyen idóben.

2012. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
bírósági papíron megengedtem neki hogy elviheti heti 3 órára.amúgy nem lehetne. én rajtam múlt hogy odaadom neki 3 órát. de ezek szerint ezzel visszaél
2012. febr. 4. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nagy buta vagy!

Én hivatalossan nem adtam oda, de nem hivatalossan havonta egyszer elvihette fél napra. Amúgy minden héten láthatta.

Nem is voltvele baj. Csak egyszer fenyegettem meg, az hatásos volt!

2012. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na itt baj, így joga van hozzá... Nem tudom fel lehet-e ilyenkor hívni valaki gyámügyest, egy próbát megér.
2012. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vagy a helyi jegyző is lehet, hogy tud segíteni.

Mikor akarja elvinni? Holnap?

2012. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem próbálj vele valahogy megegyezni. Próbáld meg szépen, nyugodtan elmondani neki, hogy a gyerek még pici, -10 fok alatt TILOS gyermeket az utcára vinni, nézzen utána ha nem hiszi. Ha nagyon szeretné látni, esetleg nálad láthatja, addig te átmész a másik szobába vagy valami, vagy áttenni jövő hétre. Nézze a gyerek érdekét, nem eltiltani akarod, csak nagyon félted. Egyébként te vagy az anyukája és ilyen körülmények között szerintem nincs az a hatóság, amelyik téged büntetne ezért. Ez rendkívüli helyzet. Pl. ha beteg lenne, akkor is megtagadhatnád, hogy odaadod neki.


Bírósági dolgozó anyuka

2012. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!