Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tud elindítani ellenem Gyámügy...

Tud elindítani ellenem Gyámügyön eljárást 19 hónapos kisfiam édesapja hogy ebben a rendkívüli vörös riasztásos havazásban nem adom oda kisfiam hogy elvigye magához? Erősködik sms-ben hogy ő akkor is elviszi. Most mit csináljak? Feljelenthet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 15:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

jajj ne írjatok már olyat, hogy buta!!!! könyörgöm, ő a gyerek apja, attól, hogy elváltak, lehet szuper apa, nem? olyan gonoszok tudtok lenni anyukák!


kérdező, korrekt vagy! megértem az aggodalmadat, mondjuk 3 órára nem is lenne értelme elvinni de ez persze függ a körülményektől is.

hogy hol laktok (tehát nálatok van-e a vörös riasztás, mennyire lakik az apuka, milyen nálatok a hóhelyzet) ha tényleg mostoha felétek a körülmény akkor ajánld fel, hogy menjen fel hozzátok egy órára te meg addig elmész boltba, hogy ne legyél "láb alatt".

ez nem jó? csak mert abból kiindulva, hogy tényleg korrektül állsz apához, gondolom nem a láthatást akarod korlátozni csak félted a picit :)

2012. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Holnap jönne érte, nem tudom hogy ilyenkor hogyan lehetne felvenni a kapcsolatot egy gyámügyessel. írtam neki hogy légyszíves tegyük át jövőhétre a láthatást és hétköznap pótoljuk be a rendkívüli időjárás miatt, de a válasz annyi volt hogy kesztyűt meg overált adjak rá, meg hogy őt megilleti a heti három óra ne variáljak. Hazudni nem hazudok hogy lázas, stb. mert nem vagyok az a fajta, de így sem lehet vele dűlőre jutni, de úgyis tudom hogy rendőrt fog rám hívni mert ő rendőr és mindent megtehet. az utakon autók sem mennek. nagyon féltem a kisfiam :(
2012. febr. 4. 16:23
 13/13 anonim ***** válasza:
messze lakik az apuka?
2012. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!