Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hos fiamal tervezünk...

10 hos fiamal tervezünk nyaralást, hogy oldjuk meg az indulást hogy mindenkinek jo legyen? Mert olvastam itt hogy este kéne indulni de akkor apa mikor tud aludni mert ugy nem megy hogy nem alszik és ott is egész nap fentvan,8-10 ora vezetés után?!

Figyelt kérdés
Eleve alvás nélkül hogy vezesen enyit mert nekem nincs jogsim,ha este 10-11 körül indulunk ahogy a fiam le szokott feküdni akkor regelre böven ott vagyunk de ott meg csak 2 körül lehet elfoglalni a szállást adik oké a strand de apa azt nem birná!Akkor mikor induljunk,ti hogy csináltátok?Nekünk ami jo lenne az a 4-5 orai indulás hajnalban,de a bab ezt hogy viselné?Indultatok már ilyenkor?
2009. jún. 1. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

az én fiamnak volt egy bő hónapja (4hónaposan) hogy csak és kizárólag 4-5között kelt fel hajnalban.Most is megébred akkor szopizni és 6ig alszik tovább.

szerintem mivel ez csak 1x alkalom lenne,nem zavarna be annyira.Miután felkelt,evett,nyugodtan induljatok csak el,a kocsiban úgyis vissza aludna.

2009. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi indultunk ilyenkor egy 3 hós babával nyáron. Igaz, hogy csak 3 órás útra.Felkeltettem és tovább aludt a kocsiban. De sztem ti éjjel menjetek, mert a baba akkor alszik, és sztem az ő szempontja az első. Ha a forróságban az ülésben nyűglődik, az nektek sem jó, mert úgy nem lehet nyugodtan vezetni sem. A férjed, meg pihenjen le délután, vigyetek egy rahedli kávét, és ha elálmosodik álljatok meg és szálljon kicsit ki a kocsiból.vagy esetleg szunyókáljon a kocsiban egy fél órát. Nem muszáj este indulni, indulhattok éjfélkor is, és akkor még a nagy meleg előtt odaértek, ésa férjed is tud pihenni pár órácskát.
2009. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A férj aludjon egy jó nagyot előtte. Szerintem egyébként mindegy, mikor indultok, a baba jól ellesz, ha hozzá van szokva egyébként az autóhoz.
2009. jún. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!