Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 10000Ft-os gyerekülést...

Érdemes 10000Ft-os gyerekülést venni kocsiba vagy az nem sokat ér? És olyat szeretnék amiből kilát a kocsi ablakán ezt honnan tudom melyik ilyen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

nem az ára számít hanem a törés tesztje. az számít hogy baleset esetén (pl borulás, frontális ütközés) mennyire védi a gyereket. mert nem disznek teszed bele hanem hogy védje, olyan ellen amitöl soha nem tudod megvédeni.


A következö kérdés a kényelem. kilátás nagyon sokat függ a kocsi típusától is. A kényelem is nagyon fontos szempont de csak a biztonság után.

nézd meg öket, de szerintem 10.000 Ft-t új biztonságos ülést nem fogsz kapni.


ha nem számít a biztonsága a gyereknek akkor vedd meg nyugodtan, föleg elnézem rengeteg szülö csak disznek tartja az ülést és nem köti be a gyereket, akkor meg mindegy melyik mellett törnek ki a fogai.

2012. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
érdemes
2012. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem forgalmazhatnak olyan autós ülést, ami nem biztonságos! Mindegyik átment a törésteszten ami üzletbe kerül. A drágábbaknál csak a márkát kell megfizetni.
2012. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És súly szerint milyet? Mert 9-10 hónaposnak kell, most 8 kg. Melyiket tudom kihasználni, mert nem akarok évente másikat venni. És melyikből lát ki?
2012. febr. 4. 17:57
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Én biztos nem vennék
2012. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2012. febr. 4. 18:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Inkább használtat vegyél ha ennyit szánnál rá, ott az eladótól meg is tudod kérdezni hogy kilát-e. Talán onnan sejthető hogy milyen magas az ülőrész alatti rész, és a fejtámla oldalán hogy van kialakítva. Ez utóbbi hatását akkor is láthatod ha belepróbálod a gyereket, kiderül hogy kilát-e oldalra.


Mi utánaolvastunk a törésteszteknek, és ilyen árral nem találtunk semmit......

Ha üzletben veszed, bababoltban, akkor általában hagyják hogy belepróbáld az autóba. Tescoban gondolom nem :)

2012. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

mi mindent turiból, vateráról és használtan vettünk, de a gyerekülésre (bár szívtam a fogam nagyon), nagyon sokat költöttünk, ha a kocsi ripityára törik és szörnyet halunk ő valószínűleg egyben marad benne, tavaly a legjobb volt a töréstesztje. Többszöröse a fent említett áradnak, de teljesen nyugodt vagyok felőle, igaz, mi havonta kb 1200km-t utazunk.


a tiétek majdnem mindenre nullát kapott, az adac oldalán a kilátásra vonatkozóan is tesztelnek, egy szimpla német-magyar netes szótárral egyszerűen el lehet boldogulni vele:


[link]

2012. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most úgy néz ki kapok kölcsön egy ülést ami Renolux márkájú, 0-18kg-ig használható. Majd később meg veszek nagyobbat.
2012. febr. 4. 22:35
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt megéri megvenni ennyiért?

2012. febr. 4. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!