Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vannak a Babáitok ebben...

Hogy vannak a Babáitok ebben a hideg havazásban?

Figyelt kérdés
Lányom 7 hónapos, elég mozgalmas életünk van ezért eddig szinte minden nap úton voltunk...! De ahogy be jött ez a minúsz, plusz ma ez a havazás sehová sem megyünk! Érzi is a drágám mert 10 percet voltunk kint ma is és tegnap is a teraszon, de mintha kicserélve hoztam volna be...! Szinte egész nap nyűgölődik egyébként, de ahogy kilépek vele elhallgat és csak les :) :) Mikor bejövünk leteszem a habtapira és eljátszik csendben vagy fél óráig...! Nem tudom meddig tart ez az idő még de ki van ő is meg én is :( Tudom hogy egy ekkora gyerekkel kimehetnék nyugodtan..... de.. jobb félni mint megijedni elvem van..!

2012. febr. 4. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom miért csodálkoznak sokan, naponta 10 kérdésben ez a téma, hogy télen hideg van és esik hó. Ugyanúgy elmegyünk boltba, vendégségbe, de minimális amit ezen kívül kint vagyunk. Idebenn is lehet mesét nézni, zenét hallgatni meg a rengeteg játékkal játszani.
2012. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem eshet a hó meg hideg is lehet én nem fogok itthon ülni!Ugyan úgy csinálunk mindent.Nem lesz semmi baja a gyerekeknek ha hideg van és esik a hó!Tél van....hahó nem áll meg az élet!Nyáron meg majd az lesz a kérdés,hogy 40 fokban mit csináljunk itthon mert nem merek kimenni a gyerekkel nehogy nap érje!Alkalmazkodni kell!:))
2012. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minket sem riszt el a hó. Ma is elmentünk csavarogni, boltba, postára, hóembert építeni.
2012. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*riaszt
2012. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

nem értem, miért zárkóztatok be? mert egy 1-6 hetes babával tök oké, hogy nem mentek ki, na de egy 7 hónaposnak igenis meg kell mutatni mi az a hó! meg kell fognia, minden irányból meg kell nézni, éreznie kell, hogy hideg van, ne vedd el tőle ezt az élményt csak mert "jobb félni"


enyém kicsit nagyobb már, egész nap szánkóztunk. apropó szánkó, a fiam ennyi idősen már szánkózott, szóval holnap mozduljatok ki egy órácskára, jó melegen öltöztesd fel és élvezzétek a telet :)))

2012. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk mondjuk azt mondta a védőnő, hogy ebben a hidegben max fél óra legyen, amit kint töltünk.


egyébként szeret sétálni (gondolom, mert csendben nézeget mindig), de ha nem megyünk akkor annyira jó napjai vannak. Nem zavarja be az alvását, stb. UH nálunk ilyen gond nincs.

2012. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell megijedni egy kis hótól? Igenis tudja, milyen az, érezze, hogy hideg, tapad, súszik, stb.


Menjetek ki nyugodtan, ha jól felöltözteted, nem kell tíz perc múlva beráncigálni, fél-1 órát nyugodtan kinn lehettek. Menjetek szánkózni, hógolyózzatok, építsetek hóembert.


De szerintem itt TE utálod a teled, gyűlölsz kimenni és a gyerek jó ürügy, h benn maradhass. Így viszont mit szokik meg? H hú, hideg van, sza.r az egész, rühelljük a telet.

2012. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hm.. köszönöm a válaszokat!

Nyári baba, úgyhogy a nyári 40 fokkal nincs bajunk egyik kommentelő :)

Utolsó, ÉN NEM GYŰLÖLÖM a telet, ezt melyik mondatomból gondoltad???

Tegnap mikor kérdeztelek titeket (teljesen jó hiszemmel) elért minket a szél és a rettentően szitáló hó :(

Persze hogy még a kutyát sem küldi ki az ember, előtte nap viszont pedig bereccsentett az idő nagyon....!

Ma viszont kitisztult az idő, nem fújt a szél és friss volt a levegő mert a havazás lehozta az összes szmogot! És igen megfogta megnézte a havat....! :)

Nagyon szurkálós piszkálós kommenteket kaptam, :( :( kivéve egy kettő! Bocsi hogy mertem kérdezni! :(

2012. febr. 5. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Te írtad hogy kivagy az időjárástól. ;)
2012. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi meg csak leírtuk a véleményünket amit TE kérdeztél!Nem értem mi a probléma?Tél van hideg van esik a hó ezt kell elfogadni és ha ez meg van nem kell ilyen kérdéseket feltenni!:D Senki nem akar bántani csak gondolom mindenkinek elege van már abból,hogy egyes anyukáknak mindennel bajuk van!Én is féltem a gyerekeimet,de nem az időjárásól!:D
2012. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!