Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Duplo, háromkerekű, babakonyha...

Duplo, háromkerekű, babakonyha, tud már ezekkel játszani 1 éves baba?

Figyelt kérdés
Első szülinapra. A konyhához szerintem még kicsi, bár ma kevergette az edényben a kisautóit fakanállal.
2012. febr. 5. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm egy éves kislánya sokat játszik babakonyhával. Nekik az Ikea-s van.
2012. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az a 3kerekű?

A többi mind másfél éves kortól jó sztem.... Legalábbis nálunk.

2012. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Háromkerekű ilyesmi (nem pont ez, hasonló):

[link]


Köszönöm, várok még tapasztalatokat.

2012. febr. 5. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy éves korában kapott kisfiam triciklit, hasonlót, mint amit linkeltél. A lényeg, hogy te tudd vele tologatni, és legyen rajta lábtartó is, mert tekerni majd csak később fogja tudni. Kisfiam 28 hónapos, és most kezdi csak egyedül tekerni, eddig én tologattam benne.

Duplo az tök jó szerintem, kisfiam is szeretett vele építőzni, és babakonyhát is egy éves kora körül kapott, mostanra meg már tökélyre fejlesztette a sütést-főzést. Rendszeresen hozza nekünk megenni, amit "főzött". :)

Szóval mindegyik jó ajándék, és sokáig fogja tudni használni őket.

2012. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

nem, nem, talán.


első szülinapra inkább olyat vegyetek amit most tud használni, nem pedig majd 1-2 év múlva :)

pl. kismotor, fa építő, tanuló maci, f.p. little people város, ilyenek

2012. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mind nagyon jó ötlet. Kedves utolsó a fiam is ezeket kapta és tudta használni. Az duplot kis segítséggel de hamar megtanulta. Szerintem ezt gyereke válogatja!
2012. febr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Duplót az én 17 hónapos lányom nagyon szereti (úgy kb 9-10 hónapos kora óta) a nővére meg kb 4 évesen kezdett el játszani vele :)

Babakonyhánk is van azzal annyit játszik, hogy az összes kanalat meg mindent bepakol a fal és a játék közé :), de pl a sógornőm 15 hónaposa kevergeti az edényekben a kanalat (persze az igazi szerepjáték még később lesz)


A 3 kerekű jó ötlet ebben sokat tologattam a lányom, de arra figyeljetek, hogy olyan legyen a kereke ami tompítja a zörgést (ne üreges műanyag), mert nekünk olyan van és megőrülök hosszú távon a zörgésétől, irigykedve nézem azokét akiknek némán siklik a járgánya.

(ilyenünk van:

[link] )

2012. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!