Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érezheti a feszültséget?

Érezheti a feszültséget?

Figyelt kérdés
A babánk 2 hónapos, 2 napja hiszta hiszti, azelőtt mintababa volt. Viszont aput tegnap előtt összeverték, kirángatták az autóból, volt itt 1 csomó rendőr, mentő, minden... Lehet, hogy érzi a feszültséget? :/
2012. febr. 5. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!sztem biztosan erzi!nekunk is volt anno egy olyan napunk h minden osszejott sose felejtem el akkor nagyon siros volt a kislanyunk!sehogy nem tudtuk megvigasztalni!
2012. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok meg annyit h sajnalom a tortenteket remelem minden rendben van/lesz!kitartas
2012. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük, már nincs pánik, de aput csúnyán helyben hagyták, 2 fogát kiütötték, 3 pedig mozog, mindezt 30 ezer forintért... Micsoda világ ez!!!
2012. febr. 5. 21:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok! Jobbulast neki igy ismeretlenul is szegenynek!lassan mar oda jutunk h 30 ft-ert is kepes lesz vki ilyett csinalni!senkiben nem szabad mar megbizni!!!ez a vilag van sajnos....
2012. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kerria ***** válasza:
100%

Eleinte hülyeségnek gondoltam, de többször bebizonyosodott, hogy nagyon is érzik...


Párodnak jobbulást kívánok, mielőbbi felépülést (fizikailag és lelkileg is)

2012. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük, igyekszünk kicsit jobban vigyázni rá.
2012. febr. 5. 22:58
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
meg érzi a baba ha nagy a feszültség a családban ! írtad ,hogy 30 ezerért verték meg ,miért mert tartozott valakinek? aki megverte ,lehet ,hogy a gyerekének nem tudta megvenni a gyógyszerét! sajnos már ott tartok ,hogy el kell adnom a kint lévőségeimet, mert nem akarják meg adni a pénzeket!!
2012. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon is!Nekem más jellegű gondjaim vannak és ha nem koncentráltam figyelek arra,hog nyugodt legyek és babázzak felhőtlenül(na ezzel van gond mert akkor éhen halunk...),akkor egész nap feszült,semmi sem jó kifárasztja magát....Így megtanultam 3mp alatt lenyugodni...

DE néhez nagyon nehéz!Jobbulást a párodnak!

Utolsó,megértem hogy vannak kintlévőségeid (mert nekem is voltak...) de ugye nem értesz egyet azzal hogy így helyben kell hagyni valakit ezért?!Vagy tényleg ide jutunk?!hihetetlen....

2012. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A feszültséget biztosan megérzi.

De amúgy nem a kérdező apukáját verték meg?

2012. febr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Taxisofőr, így hord magánál 20-30 ezer forintot tankolásra, és váltópénznek, ezt vették el tőle.


Azt meg kikérem magamnak, hogy 3 kigyúrt kopasz gorilla a gyerekének akart gyógyszert venni... na persze! Egyszerű rablás volt, nem értem, miért keresünk rá mentséget...

2012. febr. 6. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!