Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A mostani nagyon...

Anyukák! A mostani nagyon hidegben a babátok nehogy fázzon, mit adtok rá éjszaka és mivel van letakarva a kiságya, hogy jó meleg legyen?

Figyelt kérdés

2012. febr. 3. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

?


Azért, mert kint hideg van, bent ugyanannyi fok van, mint eddig. Csak több gáz fogy:( Nem is értem a kérdést.

Hálózsákban alszik, ugyanúgy mint eddig, október óta.

2012. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így van, a lakásban nincs hidegebb, csak többször kapcsol be a fűtés. Paplannal takarom a lányomat már ősz óta.
2012. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ugyanazt,amit eddig is. Az ágyat pedig nem takarom le. A szobában 18 fok van,és nem fázik.

Ha nagyon melegben tartod,akkor sokkal hamarabb megfázik,ha felkel vagy kiviszed a levegőre.

2012. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi kályhával fűtünk, nálunk nincs sajnos mindig ugyanannyi fok. Éjszakára kezeslábast kap zoknival, mert nincs lábfeje. Bodyt nem kap alá. Paplannal takarózik nyár kivételével.
2012. febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kell ám pánikba esni...
2012. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul írtam,mi van a szivacson, lepedő vagy valami melegebb kis pléd?
2012. febr. 3. 09:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk télen van gyapjú derékalj a lepedő alatt.Néha a lepedőre plédet teszek,mert a puhán szivesebben elalszik.Body,rugi van rajta,vastagabb zokni és hálózsák.Mi is fával fűtünk,így éjjel ha kialszik a tűz és én felkelek betakarom.Apukám pedig hajnalban újjáéleszti a tüzet.De így sincs hidegebb 18 foknál.
2012. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fűtöd a lakást +5 fokba is és -25-be is. körülbelül 20 fok körüli a benti hőmérséklet a lakásba kinti hőmérséklettől függetlenül.

Röviden annyi,a benti hőmérséklet NEM VÁLTOZIK MEG azért mert kinnt hidegebb van,csak több fűtöanyagot használsz.

2012. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én speciel szeretném, ha kicsit hűvösebb lenne a lakásban, de, sajnos, mivel központi a fűtés és nem szabályozható, így általában 26 fok van a lakásban, ami esténként 27-28 fokra felmegy. Szóval, mi inkább kitakarózunk, mint be. Irgalmatlan sokat fogunk fizetni, az biztos.
2012. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is 18 fok van.Több gáz kopik:(Plédet tettem az ágyunkra.Kisfiunk közöttünk alszik.Most már,hogy hideg van,és az ablaknál is jön be a hideg, így már nem takarózik ki.
2012. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!