Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hány fok van igy...

Nálatok hány fok van igy reggelre? Nálunk -17! Kivisztek ma gyereket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem viszem ki. 7 hónapos.
2012. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem ,3 hós.
2012. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak -10,7.

Nem voltak kint a 1,5 éves ikerfiaim a hétvégén, bár ugyanilyen hideg volt. Tegnap mikor ők aludtak, a 3 éves lányomat kivittem, -7 fok volt akkor, ő nagyon élvezte. Meglátom ma, de a fiúk nagyon sóvárognak már kifele. Ha nem fúj a szél, csak akkor, ha fúj semmiképp.

2012. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
-12 van,de délután ha nem lesz szél kiviszem 10-20 percre.19 hónapos
2012. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
-12 fok van most. Délelőtt nem megyünk ki, az biztos. Talán délután, ha felkúszik -5-ig. Ha nem, akkor maradunk. 11 hónapos kislány anyukája
2012. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-8,5 fok van.Én jó,l bebugyolálom a lányomat és nekivágunk babakocsival.Lehet, hogy felrakom az esővédőt.Legalább 1 órát kint leszünk,mert sok helyre kell mennünk és másképp nem tudom megoldani.De majd sietek ahogy tudok.

Tegnap a szél is fújt délután és nem sokkal volt melegebb, de azért kivittük szánkózni kb 15 percre és nagyon élvezte.

13 hós a lányom, abszolút nem fagyos :)

én annál inkább:)

2012. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már napok óta nem viszem ki, mert - 10 fok fölé sose megy a levegő hőmérséklete. Persze bebugyolálhatnám, de annak nem lenne értelme, mert csak üvölt olyankor. Üvöltő gyerekkel, pedig élmény lenne babakocsizni, egyszer már próbáltuk sajnos.

6 hós.

2012. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!