Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen krémmel kenitek babátok...

Milyen krémmel kenitek babátok arcát a hideg ellen ami nem vizes alapú?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a bepanthen az-e, de én azzal kenem, és azóta nem pirosodik és szárad ki a bőre! Odabent is bekenem neki napi kétszer-háromszor, és azóta nem pirul úgy ki. Nekünk bevált.
2012. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta shea vajjal.:)
2012. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Miért kell kenegetni? Ha az arcocskája piros az azt jeleni,hogy egészséges. Ha minden félévek bekenitek azzal csak a krémezést szokja meg a baba arca. Az ember arcának ellne kell állni a hidegnek. Azt nem mondom ,hogy nyáron ne tegyetek nap ellenző a baba arca elé,de kenegetni,,tönkre megy a bőre sok kenceficétől és nem lesz soha ellen álló.

Régen sem kenegették a baba arcát és szép lett a arcbőrük.

2012. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Disi ***** válasza:
100%
Tégelyes Nivea. A dokibácsink és a védőnőnk is ezt ajánlotta. Minimum 20 perccel indulás előtt be szoktam keni, hogy felszívódjon.
2012. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok!

Én azért kenem az arcát, mert már ki volt száradva, és olyan durva tapintása is volt, szóval egyre csúnyább lett, valószínűleg érzékeny bőrű, mint az anyukája. Szerintem ha kenem, azzal inkább jót teszek neki, mint hogy hagyom még tovább száradni.

2012. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Popsikrémmel.
2012. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Neogranormon baba testápolóval kenem. Gyorsan beszívódik, nem ragad tőle a bőre, nincs erős illata.
2012. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Babylove-os testápolóval kenem.
2012. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári zsírozóval a doktornénink ajánlásásra. Kislányomnak is nagyon kiszáradt és piros volt az arca azért kellett.
2012. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kiviszem, gyógyszertári fürdetővel (Hidrophil nonionic) kenem be. Nekünk ezt ajánlotta a védőnő és így tényleg nem csípte ki az arcát a fagy, pedig mínusz 7-ben is kint voltunk.
2012. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!