Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan akinek a gyereke...

Van olyan akinek a gyereke nem hajlando semmi egyebet megenni csak a krumplipuret?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kisfiam 14 honapos most 2 hete jar bolcsibe nagyon jol indult most kezdett el csak keseregni miattam es ott semmit sem hajlando megenni es itthon sem csak krumplipuret es azt is mikor mar nagyon ehes. Probaltam mar a pureba beletenni valami egyebet is de nem hajlando ugy sem megenni. Meddig fog vajon ez az idoszak tartani? Mit fozek neki h egyen valami egyebet, inkabb nem eszik ha nem szereti barmenyire ehes is.
2012. febr. 6. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

ez nagyon nehéz dolog.

szerintem nem az a lényeg, hogy mit főzzél, hanem a kis lelkét hogy tudod helyre billenteni. nyilván azért csinálja mert pici még az elváláshoz és ezzel jelzi.

2012. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!