Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alkalmazza valaki a Suttogó...

Alkalmazza valaki a Suttogó felvesz/letesz módszerét altatáshoz? Bevált?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk igen. Két hónaposan kezdtük és 3 hét szenvedés volt, de megérte, mert azóta egyedül alszik:)
2009. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez milyen módszer?
2009. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk ez úgy volt, hogy megkaptuk a könyvet, de én marhára kivoltam készülve szülés utáni hetekben így magunkra hagyatkoztunk a férjemmel. Sikerrel. Aztán elolvastuk a könyvet és rájöttünk, hogy mi a suttogó módszer szerint altattunk csak épp ösztönből. Úgyhogy nálunk bevállt, de az is igaz, hogy a könyv szerint kisangyalkánk van, (meg szerintünk is :) ) aki ma már egy éves múlott és öt hetes kora óta végigdurmolja az éjjeleket. Sok sikert és boldogságot.
2009. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi viszonylag későn kezdtük, nyolc hósan, de bevált. Egy éjszaka volt keserves, de utána már nem volt gond. Előtte négyszer-ötször is felkelt éjjelente szopizni, azóta átalussza az éjszakát, nappal is sokkal jobb alvó, jobb a kedve, az étvágya.
2009. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szintén bevált, 5 hetes korában kezdtük, jó sok hétig eltartott és néha még ma is be kell vetni egyszer-egyszer (ma már nem a sírás, hanem a huncutkodás miatt), de végül mindig magától alszik el a saját ágyában. Nem kell járkálni vele vagy ciciztetni vagy ilyesmi. 7 hós múlt.
2009. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Röviden leírja valaki, hogy ez milyen módszer?
2009. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is bevált. 6 hetes kora óta átaludja az éjszakákat. Most fél éves, és ő pedig "mintababa" :))))
2009. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Röviden: leteszed a babát az ágyikójába aludni, jóéjt puszi, stb., majd kimész a szobából. Ha sír, bemész, felveszed, megnyugtatod, majd ha már minden oké ismét leteszed aludni. Ezt kell ismételni ahányszor szükséges. Előbb-utóbb szépen megtanul magától elaludni.
2009. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:36 vagyok

Köszi a választ.

Nekem 8 hónapig nem volt ilyen gondom, mert letettem és elaludt. Viszont utána amióta fel tud állni, mindig játszott. Így arra tértem át, hogy hanyatt fekszem az ágyon, a hasamra teszem a babát és simizem, mikor félálomba van leteszem az ágyába és egy picit még simogatom.

Lehet, hogy a "ti" módszeretek jobb?:)

2009. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk is bevált, mind a 2 gyerek el tud aludni este és napközben is!
2009. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!