Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközbeni altatáshoz segítség...

Napközbeni altatáshoz segítség, tanácsok?

Figyelt kérdés

Kisfiam lassan 7hónapos. Az esti elalvással semmi gond nincs, de (sajnos) a napközbeni alvásoknál rászoktattuk a ringatásra. Ez általában babakocsiban történik és utána abban is alszik. Én már 3 hete dolgozom, de most 2 hetet itthon leszek. Szeretném a napközbeni alvásokra is a kiságyba szoktatni őt. Ma úgy csináltam, ahogy az esti alvásoknál szoktam, azaz cicin aludt el, miközben énekeltem neki. Szépen el is aludt és le tudtam tenni a kiságyba. DE mi lesz, ha letelik a 2 hét és megint dolgozom? Ahhoz kérnék tippeket, hogy hogyan oldjam meg, az ebéd utáni alvást szopizás nélkül. Cumisüveggel? Mi legyen benne? Tea (ízesítés nélküli kamillateát nagyon szereti)? Víz?

Várom az ötleteket, tanácsokat. Köszönöm.


2011. aug. 26. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is mindig cicin aludt el, aztán szép lassan áttértünk a cumira. Be a kiságyba, cumi a szájába, és tudja,hogy aludnia kell. Néha cumi helyett teával alszik el. Amikor elaludt elveszem tőle az üveget. Nálunk bevált. 13 hónapos
2011. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2011. aug. 26. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom újabban szintén cumisüveggel alszik el. Na nem szó szerint, de majdnem.

Beteszem az ágyba, megiszik kb. 150 ml teát vagy vizezett almalevet, aztán mielőtt elaludna, én elveszem tőle. És akkor szépen befordul, és alszik is. :)

2011. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!