Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is átázik a Huggies...

Másnak is átázik a Huggies pelenka?

Figyelt kérdés

Nem kifolyik mellette,hanem amikor többet pisil a baba átázik maga a pelenka.Ilyen a Pampers is.

Azt hiszem ezután már csak Liberót veszek.


2009. jún. 1. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem ázott át, hanem mindig kifolyik oldalt ha már túl sok benne a pisi vagy a kaki.

A libero sem másabb, nálunk abból is ugyan úgy kifolyik, s hátul a fenekénél a sok ficergéstől mindig lecsúszik. Minden fajta pelenkát kipróbáltam már, de egyik sem tökéletes. A huggiest azért veszem mert kedvező az ára, a liberot a pontokért, de most pl pamperst vettem, mert az előző kettő most méret váltásnál nem jött be.

2009. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez fura. A Huggies a legjobb, a Pampers nem sokat ér, a Liberoval meg a térképről is le lehetne kergetni. 12 órát van éjjel a lányomon a Huggies, még sose ázott át, sose volt piros a popsija, pedig reggelre a pelus legalább 1 kilós, annyira tele van.
2009. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a Higgies vált be a legjobban, soha nem ázott át.
2009. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Nekem meg egyedül az nem vált be.Minden pelust még az olcsó ajándék pelusokat is elhastnáltam de a Huggis-t el kellet ajándékoznom mert annyira szar volt. Akinek adtam annak se jött be.
2009. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem,még soha nem volt vele semmi gondom,pedig a fiam már elmúlt 1 éves(a kezdetektől használjuk),és átalussza az éjszakát(tehát 12 órát is rajta van.A Pampers nekem se jött be,a Libero se,mert túl vastag.A Huggies Classicot veszed?Mert ha igen,az egy régebbi konstrukció.A másikról pedig nem tudok rosszat írni,pedig van,h több kilónak tűnik reggel,de egy csepp nem sok annyi se megy mellé.
2009. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a születése óta a Huggies pelust használjuk,és még sose ázott át.Százaz a babám amikor leveszem róla.Kifolyni kis szokott,de az az én hibámból,néha bénán sikerül bezárnom. :-)

2009. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincs vele semmi bajom, egész éjjel rajta van, nem ázik át. A Pampers nagyon szar, ami itthon van még, azt majd elhasználom (ha végképp nem lesz más), de soha többet nem veszek. De a Huggies (2-es méret, micimackós) nagyon jó.
2009. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk se jött be a huggies, viszont a libero igen! Babája válogatja :)
2009. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amikor tele van csupa pisi lesz a babám badyja ruhája.

Nem a gumírozásnál folyik ki,hanem elől hátul átázik.

Nekem már a 3-ik babám,de nem tudom egyetlen pelenkára sem azt mondani,hogy tökéletes.A micimackósat használjuk,de a régebbivel is pont ez volt a bajunk.

A Liberó nekem bejött mindhárom gyerekemnél nagyjából.

2009. jún. 1. 22:25
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Szia! A Huggies nálunk sem vált be, reggel öltözéssel kezdjük a napot! :-( Alig várom, hogy elfogyjon!

Viszont a Pamperssel jó barátságban vagyunk, mindig azt veszem, ha kapható a megfelelő méretben! Nem tudom kinek mi baja van vele, de ez a legvékonyabb pelenka, és a gyerkőcök is jól érzik magukat benne! :-)

2009. jún. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!