Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tehetném változatossá az...

Hogy tehetném változatossá az etetését, hogy a tejalapú étkezések mennyisége is meglegyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen jellegű kérdés van, bocs, hogy én is ezzel jövök. 4 hós babámnál elkezdtük a gyümiket, rizst. Egyébként anyatejes, esténként kap tápot. A hozzátáplálást egyenlőre pluszban kapja, nem akarok kiváltani még etetést, mivel úgy vettem észre, hogy nem igazán elég neki a tejem mennyisége, viszont tápszert csak este hajlandó enni. Hogyan tudnám változatossá, táplálóvá tenni az étkezéseit, hiszen ebben a korban még olyan kevés dolog variálható. Nem baj, ha napokig ugyanazt kapja? És ha apadni kezd rohamosan a tejem, mivel tudnám fedezni a tejes étkezéseket?
2009. jún. 1. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
minél többfélét eszik tejci helyett , annál jobban fog apadni, mert nem szopik, hanem mással pótol:( sajnos :( de ha már megkezdted a gyümiket, előbb-utóbb majd ő kiváltja magának az étkezést. Alma, sütőtök, őszibari, később banán, meggy, körte, szilva. Ezeket eheti, mixeld őket, igy nem unalmas. Bár ő megenné napokig ugyanazt, de nem árt variálni, hogy különböző vitaminokat kapjon. Esetleg rizspelyhet is turmixolhatsz a gyümibe, ugy laktatóbb, vagy keverheted sinlaccal is, ugy még ütősebb.
2009. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!