Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy teszitek változatossá 1...

Hogy teszitek változatossá 1 év körüli babátok egy napját?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy ne unatkozzon,ne unja a játékait,hogy sok új impulzus érje őt?!

Miket csináltok?


2010. okt. 7. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyom,hogy azzal játsszon,ami éppen érdekli. Mivel már megy egyedül,sokszor jön utánam,és akkor adok a kezébe valamit. Egy tejfölös dobozt,kucskarikát stb. Remekül elfoglalja magát ezekkel is. Sőt,jobban mint a szupernek mondott játékaival.
2010. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 éves korában már jártunk játszótérre. Akkoriban lett menő nála a pakolás, a konyhában az egyik alsó fiókot kineveztem pakolós fióknak, teleraktam műanyag edényekkel, onnan rámolhatott kedvére. Próbálta mindenre rátenni a tetejét, egymásba tenni a dolgokat. Az éneklés is nagy kedvenc, csíp-csíp-csókáztunk naphosszat. Én tudok furulyázni is, imádta.

A sok szép játék meg ott árválkodott a szobájában, egyedül talán a formabedobó érdekelte, na és 1-2 kisautó.

2010. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem esik az eső,kint vagyunk az udvaron.Szaladozik,békát,bogarat,csigát nézünk.Rengeteg mindennel eljátszik az udvaron,legyen az egy pár szem dió,vagy makk,gesztenye.Bicizni is elmegyünk,vagy én viszem,vagy csak az ő kis szülőkaros bicaját tolom.Igyekszem sokfelé elvinni délutánonként.Volt munkahelyemre a csajokhoz,nagyiékhoz,unokatesóékhoz.Ma bevittem az oviba /együtt mentünk az unokanővéréért/,a rengeteg játék szinte megszédítette.Tapsolt,és nevetett.Nemsokára elviszem olyan foglalkozásra,ahol kedvére kiugrálhatja magát a többi gyerekkel.Nagyon szereti a gyerekeket,ismeretleneket is megszeretget,úgyhogy igyekszem gyerekek közé vinni.Sokat játszom vele,a házimunka "ráér":)
2010. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!