Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a huncut...

Hogy szoktassam le a huncut kistörpémet hogy felkeljen éjszaka?

Figyelt kérdés
3 és fél hós és még egyszer fel szokott kellni. eszik egy kicsit de nagyon keveset és alszik is.
2009. jún. 1. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

A huncut kis törpéd nagyon édes baba, és hidd el idővel majd átalussza az éjszakákat mindenféle külső csel és kényszer nélkül.

A nagyobbik fiam 6 hetes korától minden éjszakát átaludt, a kisebb 13 hós és még mindig felkel szopizni éjjel.

2009. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szépen fokozatosan szoktattam le. Mindig egy fél órával, egy órával kitoltam. Attól függ, hogy tűrte. Végül 3 hósan átaludta az éjszakát. Egy kicsit hagyni kell sírni,ennyi. Aztán jobb lesz a babának is, hogy nem kel fel fölöslegesen éjszaka. Nem értem azokat, akik 1 éveshez még felkelnek. Szegény gyerek...
2009. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én kelek az 1 évesemhez, bármennyire is nem érti a második válaszoló! Ha ő megéhezik 5 körül, miért ne adjak neki tejet, végülis van hogy 7- fél 8-tól alszik. De ha korábban kérne akkor is adnék. Még 1 évesen is picinek tartom, nem súlyban hanem amúgy. szerintem te jól állsz a 3 és fél hós babáddal, biztos hogy hamarosan abbahagyja.
2009. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Az, hogy 5kor fel kell kelni hozzá nem gond, de hamarabb ne. Azért írtam ezt, mert vannak, akik átmennek a másik végletbe. 2-3 éves gyerekhez fel kell kelni éjszaka és teáztatni. Vagy a gyerek a szülőkkel alszik és senki nem tud rendesen aludni. Szerintem ez nem normális.Az, hogy az 1éves gyereket szoptatod éjszaka is, az jó,(én nem értek vele egyet, de jó).

2009. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!