Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan veszem észre, hogy...

Hogyan veszem észre, hogy kislányomnak fülgyulladása van?

Figyelt kérdés

Az apukájának nagyon gyakran volt fülgyulladása, ezért gondolom, hogy örökölte a hajlamot. Azon gondolkoztam, hogy 13 hónapos kislányom mivel még nem beszél, nem tudom, mivel jelezne nekem.

Esetleg valakinek hasonló tapasztalata van?


2009. jún. 1. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Sír, a füléhez kapkod, étvágytalan, esetleg lázas. Csak észreveszed, ha beteg. Ne jósolj neki előre betgséget.
2009. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hosszas dilemma után úgy döntöttem, hogy lereagálom az előző választ.

Szóval!!! Ezekre a tünetekre magamtól is rájöttem, DE az egyik ismerősünk gyerekének fülgyulladása volt és sajnos az anyukája ezeket a tüneteket nem tapasztalta, tehát nem is vette észre (csak megjegyzésként - nem első gyerek).

Sajnálom, hogy a "szuperanyukák" ilyen arogánsan válaszolnak a feltett kérdésemre.

Természetesen észreveszem, hogy beteg a gyerekem, és eszem ágában sincs jósolni a betegséget (, de mint tudjuk, mindenki magából indul ki).

Remélem, sosem lesz a fülével gond, egyszerűen csak tudni akartam AZOK véleményét, akiknek már volt ilyen jellegű tapasztalata. Nem a rosszaló leszólásokat akartam gerjeszteni.

2009. jún. 3. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!