Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehetne tenni, hogy a 9...

Mit lehetne tenni, hogy a 9 hós babám ne húzogassa a fiókokat?

Figyelt kérdés

Tudom lehet kapni fiókzárat, meg rászólok.

Ezen kivül valami praktika?


2009. jún. 2. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hagyd:-) rakj bele olyanokat, amit nem baj, ha kiszór. és hagyd, hogy néhányszor orrba verje magát, vagy éppen becsípje a kezét. kicsit drasztikus, de azt mondják, beválik, mert a babák okosak. ahol egyszer megsérültek, azt utána békénhagyják:-)
2009. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz azon kivül csinálni hogy rászólsz de amugy miért baj hogy huzogatja? fogja is egy jó ideig, nálunk kb 3 hónapja minden nap 10 szer kipakol az összes szekrényből ammit elér és ki tud nyitni, ujabban a konyhaszekrényből eszi ki az edényeket. Nem mondom, hogy örülök de ez van. Miért baj hogy kipakol? azért vagyok hogy visszapakoljak és játékosan együtt megtanuljuk hogy ha valamit kiveszünk azt vissza is kell tenni.
2009. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Más nagyon nincs. Az én kisfiam is roppantul szereti az ilyen dolgokat. Én rászolólok, és van amikor a kezére is csapok egy picit, és elveszem onnan, de 1 mp és ujra ott van. :-) Szerintem más nincs, mint hogy 100000000000000000 szeműnk legyen. :-)
2009. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csatlakozom az előttem szólóhoz! + probáljátok ki, hogy egyszer leültök és együtt "megnézitek" mi van a fiókban hát ha attól elveszíti az érdeklődését, bár azt hallottam, hogy ezt a babák magáért a tevékenység, az én ezt is tudom érzésért csinálják, akkor viszont marad a fiókzár és hogy az ő játékait illetve nem törékeny, balesetveszélyes dolgokat teszed az általa elérhető fiókokba.
2009. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tényleg nem volna baj hogy húzogatja, de olyan nehéz anyagból van a fiók, hogy egyik kezével húzza a fogantyút a másikat meg odarakja a széléhez és rácsapja. Félek hogy egyszer nagyon leséríti magát.Hiába csapta már oda a kezét nem számít. Azthiszem marad a fiókzár mert a mi fiókunk tényleg baleset veszélyes.
2009. jún. 2. 09:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
enyém is rendszeresen nyitogatja a komód fiókokat. mióta becsukta mindkét kezét, azóa ha meglátom, hogy kihúzza, beteszek egy műanyag 2 l-es üditősflakont állítva a fiókba, így nem tudja rácsukni a kezeire. természetesen nem az én fejemből pattant ki az ötlet, hanem a férjeméből, de eddig bevált :-)))
2009. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú, nekem is pont ez a problémám, szintén kilenc hós gyermekemmel. Tegnap odacsukta az ujjait, volt is sírás! Mivel nagyon könnyeg gurulnak a fiókok, félek hogy egy nekidőlés-odacsípéstől eltörnek a pici ujjacskái, így én fogtam magam és leszereltem a fiókokról a gombokat. Van egy csavarhúzó a szekrény tetején, amit nem ér el, én azzal ki tudom nyitni, de ő nem. Később, mikor már biztosan áll vagy jár, majd visszateszem, akkor talán már nem dől neki olyan erővel, ha elveszti az egyensúlyát.
2009. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó kettő válaszló. Kipróbálom.
2009. jún. 2. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!