Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5.5 hónapos babátoknak van e...

5.5 hónapos babátoknak van e foga és mennyi?

Figyelt kérdés
Az én fiacskámnak van kettő foga,csak korainak találom.Persze tudom visszanyomni nem tudom és nem is akarnám, ( ; )) csak furcsállom mert a nagyobbik fiamnak 9 hónaposan jött az első foga.Vagy az volt korai???
2009. jún. 2. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az en kisfiamnak is 5 es fel hosan jott ki az elso foga de a masodikra vartunk vagy 2 honapo:)

Korai vagy nem nem tudsz mit tenni:)

Sok es eros fogacskakat nektek!

2009. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A kisfiamnak 4 hónaposan jött ki az első kettő, most 6 hónapos, és 3 fogacskája van. A harmadik is alul jön ki, és az ínye alatt látszik a párja is. Szerintem 1-2 nap és meglesz az is. A felső fogak mégcsak hírül sincsenek.
2009. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi akkor nem mondhatom,hogy korai a két fogacska!!!

Mindenkinek könnyű fogzást kívánok!!!


Adtatok már babafogkefét nekik vagy tisztítjátok valahogy???

2009. jún. 2. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
lányomnak 4hósan jött ki az alsó kettő most hat hós és egy hónapja szenvedünk a felső kettővel, de már remélem hamar meglesz
2009. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak 5 hónaposan jött ki egyszerre kettő. Most 11 hónapos, épp ma bújt ki a 8. foga. Eddig sima textilpelóval dörzsölgettem (jó játék, mert meg tud harapni közben). Most vettem neki a DM-ben ujjra húzható fogkefét fogkrémmel, de a fogkrémet még nem használom neki. Könnyű fogzást, még nem kell túlzásba vinni a fogpucolást, csak szokja meg, hogy néha turkálsz a szájában.
2009. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiamnak 8 hónaposan jött ki az első két foga, nekem anno 4 hónaposan. Szóval nem korai. Ja, és így 34 év után is nagyon egészségesek a fogaim, szóval az szerintem nem feltétlenül igaz, hogy minél később jön ki a fog, annál tovább marad jó. Boldog babázást:)
2009. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!