Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával együtt alvók! Káma-szú...

Babával együtt alvók! Káma-szútra kisgyermekeseknek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 8. 21:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Lanfear! Akkor a 2. sor utolsó képe lesz, kicsi változtatással.
2012. febr. 8. 22:02
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak át sem tudok egyébként menni, mert a kisfiam heppje, hogy nekem hanyatt KELL feküdnöm. Ha az oldalamra fordulok, felkel rá, és a kis kezeivel elkezd erőlködni, hogy visszagörgessen a hátamra. Volt, hogy félálomban arra gondoltam, na most mélyen alszik, (második sor egyes pozitúrában), én gyorsan oldalamra fordulok, kifelé a fal felé.. No, egy perc múlva éreztem a két kis kezecskét döfködni az oldalamon, hátranézek, erre a kicsi térdel az ágyon, csukott szemmel, félálomban próbál visszagörgetni :))


2. voltam.

2012. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy alszunk, hogy gyerek bent a falnál hosszában, én az ágy másik szélén szintén hosszában, apa pedig keresztben a lábunknál, vagyis kicsit sréhen felfele a gyerek fele. Ilyen kép nincs, pedig sok ismerős család így alszik :D :D
2012. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam 18 hónapos de nem akar velem aludni, le se teszio a fejét, cdsak a saját ágyában egyedül:( pedig olyan jo lenne ha hozzá bujhatnék. utoljár a 8 honaposan mikor fektetve cicizett , akkor aludtunk ugy fél orát:(
2012. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, örülj neki!! Önálló kis személyiség, aki attól még nagyon szeret Téged, hogy nem ér össze alváskor a testetek. A cicin alvás egy rossz szokássá válhat, amitől más anyukák évek után sem tudnak szabadulni. Rokon anyuka gyerkőce kétéves, a gyerek éjjel ordítani kezd, ha kiesik a bimbó a szájából, anyuka és apuka két éve nem aludt át egyetlen éjszakát sem..
2012. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

:)))

Nem kell úgymond "életvitelszerűen" együtt aludni a babával ahhoz, hogy ismerős legyen a helyzet. Nálunk az alsó sor harmadik képe a különösen ismerős, főleg hajnalban.

Ezt a képet egyébként pár napja egy kilencedik hónapos kismama barátnőm is feltette a Facebookra, mire egy nő (akit már a gimiben sem bírtam elviselni, annyira tudálékos volt), hosszas eszmefuttatásba kezdett az együtt alvás hátrányairól. Amihez remekül ért, lévén, soha nem próbálta. :) És akkor megint megsajnáltam, rossz lehet humorérzék nélkül élni.

2012. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, mindig azok beszélnek legtöbbet a mit hogy kell-típusú dolgokról, akiknek pl. még gyerekük sincs .))
2012. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, köszi!:)))
2012. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon jó, mi is így vagyunk :D :D
2012. febr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó. Mintha magunkat látnánk amikor köztünk aludt kicsinek a kisfiam:-) Nálunk szinte mind előfordult:-)
2012. febr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!