Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Nagyon fontos! Visszajön...

SOS! Nagyon fontos! Visszajön a babámból az összes anyatej. Miért? :- (

Figyelt kérdés

3 és fél hónapos a babám. Eddig szépen hízott, bár eddig is volt bukás. Havi szinten 800 grammokat hízott eddig, viszont 2 hete rengeteg tej visszajön belőle. Eddig hetente 200 grammot hízott, most 2 hét alatt hízott ennyit. Pedig szopi után büfiztetve van, függőlegesben, mégis visszajön a tej. Van, hogy böfizik és utána 1 óra elteltével jön ki belőle. Pedig nem eszik mohón és nincs is rengeteg tejem, hogy ömöljön a szájába.

Még múltkor írt fel az orvos anyatejsűrítőt, de nem volt hajlandó megenni, és ugye mivel anyatejes nem tudtam tejjel összekeverni, mert szopizik és nem fejek.

Holnap reggel felhívjuk az orvost és el is visszük a rendelésre, de érdekelne a ti véleményetek, tapasztalatotok is erről a témáról.

Köszi


2012. febr. 8. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A te étrendedben nem történt változás? Ha nem, akkor lehet, hogy valami lappang a babádban. De a doki majd megvizsgálja.
2012. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy este sohasem bukik, csak napközben, pedig ilyenkor is függőlegesbe tartogatjuk.
2012. febr. 8. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyit bukik?

Az pedig hogy most 2 hét alatt hízott "csak" 200 g-ot ennyi idősen teljesen jó, nem fog mindig hetente ennyit hízni, képzeld el hogy néznek ki 1 évesen!

Vannak bukós babák, a szomszéd kiscsaj is képes volt még 1 órával evés után is nagyobb mennyiséget visszabukni. Elnőtte.

Mégvalami. Én rendelésre nem vinném el ezért. Inkább tanácsadásra, ahol egészséges gyereke vannak, de nem gondolom hogy bármi baj is lenne.

2012. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy többet mozog, mint eddig, és attól bukik?
2012. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyet bukik? Olyan két méterre repülős igazi tócsásat (na az már nem biztos hogy jó), vagy csak egy böfizésre valót? Mivel már mozgékonyabb, ennyi belefér. lesz ez még cifrább is ha rájön, hogy jó dolog hason lenni és ficeregni. A hízás szerintem is rendben van.
2012. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!