Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy is van ez a hozzátáplálás?

Hogy is van ez a hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
5.5 hónapos tápszeres babámnál már kiváltottuk az ebédet. Van amikor üveges bébiétel kap, van amikor itthon készítettet. Már most különbséget kell tenni üveges desszert között (pl: őszibarack), és a húsos étel között? Ezt úgy értem, hogy desszertet csak tízóraira szoktatok adni, ebédre meg valami főzeléket hússal? Húsos bébiételt akár mindennap ehet? Bocsi, ha béna vagyok... :)
2009. jún. 2. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A gyümölcsöket tedd át délelőtti kajának ebéd helyett, és a főziket meg a husis dolgokat (ez lehet gyümölccsel kevert husi is) kora délutánra. Nálunk a következő a napi kaja: 4-5 órakor tápi, 8-9 között gyümölcs, 12-13 óra között tápi, 3-4 óra között főzelék vagy husis főzelék vagy husi gyümölcs, 6-7 között tápi és még egyszer néha kétszer éjfélig tápszer.
2009. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem vagy béna :)
2009. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy béna????

Jól teszed,ha kérdezel,ha valamit nem tudsz.

Frankó,hogy már elkezdted a hozzátáplálást,jó ütemben haladtok.Akár minden ebédre kaphat húsos kaját.Én anno úgy csináltam,hogy 3 hónaposan kapott a fiam először egyféle gyümit,kóstolásnak,aztán 4 hónaposan már napi szinten kapott gyümölcsöt,több félét is,persze fokozatosan adagolva,kóstoltatva.5 hónapos korától kezdtük a húsos ételeket,de én ebédre adtam neki.Tízórai és uzsi volt nekünk pép,gyümi,kekszes alma.Később túrókrém,joghurt.8 hónapos kora körül meg már csak este kapott tápot és a nap többi részében rendes ételt:hús,tészta,gyümölcs,piskóta,tejbedara,vajas kenyér párizsival falatokra csipkedve!!!!!!!:):):):)

2009. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,az elején a kérdőjelek felkiáltó jelek akartak lenni!!!!!!!!!!!
2009. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok? Mit csinálok rosszul, amiért lepontoztatok? Én úgy csinálom, ahogy a doki és a védőnő mondta, javasolta. Szóval?
2009. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én van hogy keverem a gyümit a zöldséggel!Nem kell minden nap husi.Azért is keverem mert a sok zöldség széklet fogo .És ha almát adok délelött akkor figyelek hogy ebédre nem fogo kaja legyen.
2009. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
különbségröl még írnám hogy az öszibaracktol nem laknak túl jól, mint egy tartalmas fözitöl. Nekem még a fözeléktöl se biztos hogy tul jól lakik van hogy 3 óra után nyügi és meg kínálom enni és elfogadja.Függ a tartalomtól is .
2009. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat lányok!
2009. jún. 3. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!