Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lesz a tavaszi-nyári...

Milyen lesz a tavaszi-nyári ruhatára mászó-totyogó babátoknak? :-) Színek, fazonok? Nézelődök már? :-)

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly a kislányom volt 12-18 hós (nem mászós inkább már járós időszak) de rengeteg szépséges rucit vettem neki. Vanília sárga rózsaszín halvány lila halványzöld volt minden hogy lehessen őket variálni, kis hajpánt, kendő kiegészítőként. Vettem 2 szandit egy rózsaszínt és egy fehéret ami mindenhez megy.

Volt neki vagy 4-5 kis rövid nacija (ebből kettő ilyen szett hogy hozzá való pántos kis felső volt ez tescós). Volt neki vagy 4 hosszú vászon lányka ruhája (ujjatlan hátul kötős)vagy 8-10 kis rövidujjú pólócska, volt egy két hosszú de roll-up fehér ill.rózsaszín next gatyója és úgy 4-5 tündéri kis napozója kalapkával:)

Idén túladtam már a nyári ruháin, annyira szépek voltak, hogy gyorsan elkeltek, abból fogom az idei nyárit részben megvenni.

Most a kisfiam 7-8-9 hónapos lesz a nyáron, neki is kis napozókat tervezek, meg rövidnacit, kis rövidujjú pólókat. Bár fiúnak sokkal nehezebb változatosan és szépen öltöztetni, minden olyan egyforma a fiús ruhákban.

2012. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kisfiam van, nyáron lesz 1 éves :))))


Nekem nagyon tetszenek a föld színek, tehát a khaki, beige, narancs, barna, zöld. És a nap színe,a vidám sárga.


A kék-szürke kombináció is tetszik, de az előbbit vagányabbnak tartom :)


Hol vásároltok ruhát?

2012. febr. 11. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Most lesz egy éves a kislányom, a tavaszi ruhatára nagyjából megvan, mert épp most váltottunk méretet, így téli holmit már nem vettem.

Szeretem a farmer cuccokat, így vettem neki kantáros farmert, van sima szűk szárú farmerja, meg egy csomó szoknyát is vettem.

Beszereztem Next együtteseket, amikor a felső mintája visszaköszön a harisnyán is. Ezek főleg szoknyával, térd gatyóval lesznek csinik.

Mivel már jár, így sokkal többször tudok már ruhát ráadni (mászásnál nem praktikus), így abból is beszerzek majd nyárra jó párat.

Nekem nagyon tetszenek a capri nadrágos szettek is. Nyárra igyekszem majd barna, khaki, szürkés egyszínű nacikat venni neki, hozzá világos vagy színes felsőkkel, pólókkal. Csak most még nem merek semmit megvenni nyárra, mert úgy nő, mint a gomba. És fogalmam sincs, nyárra mekkora méret kell majd, hiszen még messze van. :)

2012. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont a napokban néztem a Next honlapján a kisfiamnak ruhákat. Tuti rendelek pár kardigant,2vitorlascipot,pár rövidnadrágot,1-2rövidujjú inget. Kék,fehér,szürke színekben gondolkodom.
2012. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is a next-et néztem! :))


Te már rendeltél onnan? Nekem ez lesz az első, és nem tudom, mennyi idő vajon míg ideér a csomag. Illetve hogy ezek nagyobbak, igaz? (pl a 80-as ruha 86-osnak felel meg??)

2012. febr. 11. 11:52
 6/7 A kérdező kommentje:
PayPal-on lehet fizetni? Az lenne a legjobb.
2012. febr. 11. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felel meg a 80-as a 86-osnak. Igaz, egy picivel nagyobbak, mint más márka, de azért annyival nem.
2012. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!