Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ösztönözhetném 8hónapos...

Porcukormókus kérdése:

Hogyan ösztönözhetném 8hónapos lányomat, hogy megtanuljon önállóan ülni?

Figyelt kérdés
Már tud kúszni, mászni, állni, ill. araszol is pl. az ülőgarnitúra mellett jobbra-balra, szóval olyan nagy dráma nincsen. :) De jó lenne pl. fürdés közben, ha már tudna egyedül ücsörögni meg játszani.
2012. febr. 11. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11,5 hónaposan ült először. Kicsit lustika, akkor is csak azért, mert nem tudta, hogy forduljon ki mászásba az ülésből. Próbáld meg ezt megmutatni neki.
2012. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam is előbb állt, mint ült. Pár héten belül megtanulta azt is. A kádban viszont nem annyira szeret ücsörögni, fogni kell...
2012. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Épp a héten tettem fel ezt a kérdést, és kaptam hasznos videókat! :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne ösztönözd!!! Várd meg békésen, míg odajut a mozgásfejlődésben.

A videók amiket ajánlottak nagyon hasznosak problémás mozgásfejlődésű gyerekek számára. A többieknek az az ideális, ha hagyjuk őket saját ütemükben és módjukon fejlődni.

2012. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Majd fog magától.
2012. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!