Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehetet a baja a babámnak...

Mi lehetet a baja a babámnak éjszaka?

Figyelt kérdés
A kiságyában alukált és sírt egy kicsit én kivettem mert akkor szopiztatni szoktam, erre elkezdet üvőlteni és nem szopizott! Nem a hasa fájt. A szemét ki se nyitotta, Ki se akarta nyitni!Nagyon megijedtünk. Csukot szemeiből folyt a köny és álmoskás volt.Ha letettem újból sírt. Majd a sötétben kicsit kinyitotta de naon sírt!Szerintetek?
2009. jún. 3. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Szerintem nagyon fáradt volt, és rosszat álmodott, vagy jött a front ez felerősíti a görcsöket, fogfájás, hasfájás.
2009. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányom is csinált ilyet már többször. Szerintem rosszat álmodnak. Fel szoktam kapcsolni a villanyt, felébresztem hogy lássa hol van, aztán már elfogadja a cicit és vissza is alszik Hat és fél hós.
2009. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha sírnak álmukban,esetleg has-,fogfájás miatt. Az én kislányomnál is előfordult ilyen. Én mindíg halkan beszéltem hozzá és simogattam hogy megnyugodjon,ha nem sikerült akkor óvatosan felvettem,nehogy megijedjen ha "félkómás" állapotban van. Volt hogy csak ringattam egy kicsit és utána vissza is aludt de volt hogy csak a cicin nyugodott meg.
2009. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

4 hós!

De ő nem aludt vissza csak sírt aztán csönd aztán sírt megint csönd és a szemei csukva voltak, nem nyitotta ki hiába kelltegettem. Anyós azt mondta hogy nagyon álmos!

Ennyire rosszat álmodhatott volna?

2009. jún. 3. 09:30
 5/5 A kérdező kommentje:
olyan volt mintha álomjáró lenne, magán kíbvűl volt! remélem nem lesz az! A cicim se nyugtatta meg! :(
2009. jún. 3. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!