Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek hogyan sikerül...

Anyukák! Nektek hogyan sikerült megszabadulni a terhesség alatt felszedett kilóktól?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre sehogy. 7 hónapja szültem. Elkezdtem fogyózni, de mivel szoptatok csak óvatosan. Ám a fiam még ezt is megérezte, és nem volt hajlandó szopizni. Ahogy abbahagytam a fogyókúrát, rögtön szopizott rendesen, szóval, majd ha már nem szoptatok, akkor fogyózok majd igazán.
2012. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

Ezek szerint én a szerencsések közé tartozok.

13 kilót szedtem fel terhesség alatt. Szülés után (császár) 5 nappal 5 kg volt rajtam. Sajnos 9 napig voltunk bent. Mire hazamentünk már a terhesség előtti súlyomat elértem. 7 hetes a babám 2 kilóval kevesebbet mutat a mérleg, mint terhesség előtt, de folyamatosan megyeget apránként lefelé.

2012. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

De jó neked! Rajtam még mindig ott van az a tízes, és soha életemben nem kívántam még ennyire az édességet, a csokit, mint ahogyan mostanában. Ez pár hónapja van. A mi gyerkőcünk már 10 hós.

Jó lenne valami tipp, hogy lemenjenek azok a fránya kilók... :(

2012. jan. 19. 22:03
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 hónapos a kisfiam, és még mindig van rajtam kb 7 kiló fölösleg, de csak mert nem figyelek magamra...imádok enni, nassolni, meg igazából este jut arra időm, hogy leüljek, és igazából egy jót egyek. Pedig ha odafigyelnék, hamar lemenne, mert a kisfiam után rohanhatok egész nap:)
2012. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%

bölcsességfog-műtéttel. :(

Ez se egy jó megoldás.

2012. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a babóm megoldotta. :) Rengeteget teszek-veszek, mozgok, rohangálok. Sajnos már nem szoptatok.

Terhesség alatt 15 kg jött rám, a kórházból - 10 kg-mal tértem haza. Azóta (4,5 hó) leadtam 10 kg-mot. A semmivel, tényleg nem teszek érte semmit, sokszor este is eszem, és abszolút nem mondható diétásnak az étrendem.

2012. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Én is a mázlisták közé tartozom 16 kg-ot szedtem fel, 6kg lement a szüléssel, a maradék pedig 3 hónap alatt szoptatással. Semmi nem tettem az érdekében, valószínűleg ilyen a testalkatom.
2012. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
A szoptatás leszívta rólam, még van 4 kiló plusz, de nem látszik. Amúgy zabálok egész nap, és így is fogyok.
2012. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Kerria ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy, magam sem értem... de 3 kg-val vagyok nehezebb, mint terhesség előtt.

12-13 kg jött fel rám, pont ma 7 hete, hogy szültem. Sajnos alapból is duci vagyok, így kéne még ezen kívül is fogynom...

2012. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha elindul a gyerek, szaladsz utána.

Házimunka, stb...

+ búzafű kapszula, sok folyadék.

Nálam ennyi.

2012. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!