Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit javasoltok inkább: paplan...

Mit javasoltok inkább: paplan vagy polár pléd?

Figyelt kérdés
Szeptemberre várjuk a manót és nem tudom melyik lenne jobb. Láttam olyan plüss takarót is, ami jó vastag, bélelt volt. Szeptembertől már úgyis jön a hűvös, érdemes melegebbet? Vagy jó a paplan? Vagy inkább hálózsák? Ti melyikre szavaztok? (régi házban lakunk, nem szokott télen izzasztó meleg lenni)
2009. jún. 3. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly szeptemberben született a babám.

Mondjuk az elején még meleg volt.Én hálózsákot adtam és adok rá vagy vastagabbat vagy vékonyabbat mikor milyen idő van.Én egy plüss péddel takartam be amikor picibaba volt (+a hálózsák) de tartottam a szobájában a 21-23fokot.Nem fázott egyáltalán.Van paplanja is de azt valahogy nem tartottam jónak egy nagyon pici babánál.

üdv

2009. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom dec. elején született, a szobában 22 fok volt, hosszujjú body, nadrág, zokni, hálózsák és vastagabb takaró (nem paplan) volt rajta. Nem fázott sosem, melege sem volt. Én paplant nem használnék.
2009. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen a zokni az fontos!
2009. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!