Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más ruhában van otthon és...

Más ruhában van otthon és másban az utcán a gyereketek? (tavaszi, nyári időszakban) Tehát átöltöztetitek "kimenősbe", mielőtt kimentek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen! Város szélén lakunk családi házban. kint is rendesen koszolják magukat, bent is. Az itthoniakat ha leeszi pl barackkal, nem kapok agybajt, nem számít ha foltos, vagy kikoptatja a térdit. Utcára azért nem viszem kopott foltos ruhában.
2012. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

igen!


itthon olyan ruhába van amit lehet húzni vonni nyűttebb egy kicsit megyünk valahová új ruha kell

te se az otthoni naciba mész el bárhova is meg papuccsal a lábadon

2012. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha összekoszolja/leeszi magát akkor igen!

Ha nem, akkor megyünk úgy, ahogy vagyunk!

2012. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére a fiamnak nincs sok baja az öltözködéssel, így igen. Kúszik-mászik, tiszta kosz a nadrágja, leeszi magát, így nem viszem ki. Persze van amikor csak boltba megyünk és tiszta a nadrágja, akkor elviszem benne még ha kopottabb is.
2012. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok...az itteni kis boltba mi se rittyentjük ki magunkat. Igazából én a városra gondoltam, ha felmegyünk, vagy gyógyszertárba vagy ilyesmi. A boltunkba a múltkor nyakig festékesen vittem, kit érdekel :) Meg ha az utcában bicajozunk motorozunk akkor sem öltözik át.
2012. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nálam is úgy van hogy amibe kint játszik(nem feltétlenül szakadt ruha mert azt dobom el azonnal)hanem melegítő vagy rövidnadrág ha itthon játszik a kertbe és koszos lesz tuti nem viszem ki az utcára benne.DE pl.ha bent vagyunk a házba és nem ette,itta le magát akkor elmegyünk benne bárhova mert én itthon se öltöztetem szakadt ruhába.Persze vannak szebb ruhái de én az olyat hívopm ami farmer,vagy kising(fiam van)de általába mindig úgy veszek ruhát hogy szép és nem úgy hogy ez jó játszósnak ez m,eg utcára.Nem sajnálom a ruháit a kertbe sem mert annak sincs értelme hogy huh erre vigyázzunk már most csak orvoshoz meg utcára adom rá(pl egy helyes póló vagy felsőt)mikor hamar kinövik.Akkor meg használjuk ki-.Vn mosógép majd kimossa:)))Persze ha nagyobb lesz(most 3 lesz) akkor majd lehet jobban "vigyázok" rá de így semmi értelme.Van ismerősöm aki mindig panaszkodik hogy alig volt rajta a gyerekén a ruha már kinőtte.2-3 "játszós"ruhája van amit rongyosra mos már mert az csak kertbe való...Akkor meg ne csodálkozzon senki.
2012. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
itthon mindketten szabadidő ruhában vagyunk, ha kimegyünk akkor csinosabb ruhába öltöztetem :) még most is a sétához is, pedig most az overáltól senki nem látja, de én is így öltözök át, nekem természetes hogy szépen felöltöztetem ha kimegyünk :)
2012. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk itthon megengedett a szakadt is. :-)
2012. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen. Otthon, a kertben nagyrészt pelusban, vagy pucéran rohangál. Ha kimegyünk az utcára ráadok egy kisruhát :)
2012. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen4Itthon nagyon kényelmesben van,nem szakadt,de kopottabb lényeg a kényelem.Míg ha megyünk akkor csinosan és kényelmesen .)
2012. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!