Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Került már be a kórházba...

Került már be a kórházba vkinek a babája, mert nem ment a súlya? Milyen vizsgálatokat csinálnak, és az anyuka egy szobában aludhat a picivel? A kicsit mennyire viseli meg? Mi 1 évesek vagyunk, és valószínű ez vár ránk.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Megkérdezhetem mekkora a súlya a babának?

Az én kislányom 3130-al született,most 7 hónapos és 6040gr.

Ő is nagyon keveset hízik,hízott ahogy láthatod,de nekünk ezt még sosem mondta a dokink...

2009. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, én voltam vele kórházban 2 hónapos korában.

borzalmas volt

egy szobában voltunk szerencsére, de ez a kórháztól függ.

anyagcserevizsgálat, vér, vizeletvizsgálat volt neki. emlegették még a verejtéktesztet.

nem viselte meg, mert még kicsi volt, és vele voltam. aztán átkerültünk egy másik kórházba, ahol nem lehettem vele, mert beteg voltam, viszont a férjem reggeltől estig vele volt, csak éjszaka nem.

összesen 15 napig volt kórházban.

2009. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babaám 4080grammal született, most éppen 8000 de még sose volt szó ilyesmiről. Főleg hosszra nyúltunk. Eddig mindig azt mondta a védőnőm hogy semmi baj, mert jól néz ki. Ja és 9 hónaposak vagyunk!
2009. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elintézni hogy a Budai Gyerekkórházba menjetek, ha menni kell. A világ legjobb kórháza. Ha kell segítség irj privit! Én szinte ott nőttem fel, és a rokonságból minden babát oda viszünk, ha kell, mert tényleg nagyon szuper.
2009. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!