Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az éjszakai cicizésről...

Aki az éjszakai cicizésről szoktatta le a babáját, hogyan csinálta? Úgy szeretnénk leszoktatni, hogy apa alszik vele abban a pár éjszaka.

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy hogyan kezdtétek, tehát elalváskor sem kapta már a cicit?És éjszaka egyszer sem adtátok már oda?Vizet azért kapott inni a babátok ?

Minden tapasztalat érdekel.

Egyébként 17 hósak vagyunk és 1-2 óránként szopizik a picim.


2012. febr. 14. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én babám is 17hós. Nekem magától kezd leszokni. Én mindig cicin altattam (délután is) de most már cicizik és befordul kiflibe. Szerintem ha kevesebb lesz a tejem, ő meg idősebb lesz, akkor már el tudom majd magyarázni neki, hogy üres a cici és nem fog majd kelleni neki.

2012. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja igen! Este ha megébred, nem adok neki mindig cicit, mert van hogy csak dudlizna. olyankor megsimizem a pocakját és az elég és alszik tovább
2012. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nálunk az is a gond, hogy éjjel nagyon sokat cicizik, olykor 1 vagy félóránként is.A pihenés nekem így nem megy mert míre elaludnák sokszor újbol cici kell neki.

Mostmár kimerültem,nagymamák meg 1000 km szóval segítségem az nincs:(

2012. febr. 14. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a foga jön? Mert az most nálunk beindult és olyankor szinte lóg a cicimen. Alvás előtt szoktam adni neki nurofent, attól nyugodtabban alszik és nem ébred meg annyiszor. Meg mondjuk nálunk velünk alszik, így teljes önkiszolgálás van éjszaka és így én is tudok aludni. Meg persze délutáni alváskor én is pihenek/alszok.

1-2voltam

2012. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
huuh nekünk is volt ilyen időszak mikor jött a foga.Én nem bírtam, egyszerűen nem szoptattam meg éjjel...mondtam neki, hogy a cici alszik, majd reggel kapsz.1-2 nap után már nem is volt neki gond.vízzel mindig kínáltam, hátha szomjas.Az esti szopizás megmaradt, így alszik el.Aztán hajnal 5körül szopizik és visszaalszik 1-2 órát.Most erről szeretném leszoktatni.16 hónapos
2012. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

ennyi idősen nem alszik éjjel?? jesszus! egyébként meg semmi szüksége tejre már 12 hósan sem,de mind1. egyszerűen ne adj neki. adj neki jó éjt tápszert,azzal simán végigtolja az éjszakát. te kipihened magad,ő meg sokkal több tápanyagot kap. az ágyába tegyél üvegben teát,vagy vizet-én jó éjt teát adtam-ha megébred,kiszolgálja magát.


ő már nem baba,ne kezeld úgy.


ha apa alszik vele-nem is értem te vele alszol vagy mi?- csak azt éred el,h apa se piheni ki magát

2012. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!