Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzékeny a babám bőre a...

Érzékeny a babám bőre a legtöbb pelust nem birja. A dm-es Alana öko pelust érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én 1x próbáltam,nem mondom nem a legrosszabb pelenka,de ha érzékeny a babád,akkor nem lesz neki olyan jó.

az enyém is érzékeny

ami jó az a Tesco zöld essentials,Dm babylove,Rossmann babydream,Aldis,Lidls,pampers active baby.....ezekre nem allergiás.

Puha pelenka jó neki.

2012. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi mosható pelust használunk, kislányom bőre is nagyon érzékeny. 4c hónaposan, mikor semmi más nem vált be, próbáltuk ki, azóta nem kell popsikenőcs sem:)! Ha érdekel kérdezz nyugodtan:)!
2012. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egyik ismerősöm kislánya kiütéses lett a pelustól kb 15 hónaposan, előtte semmi gondja nem volt, liberot használtak mindig is. Aztán kibróbált mindenfélét, és ez az ALana vált csak be nála, ha ez sem vált volna be, akkor a mosható pelus lett volna a következő ötlete. Most ezt használják, és jó.
2012. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a Pampers Premium Care-t! A világon a legjobb!!!!!!! Vagy ha nem ismered, olvasd el milyen, hogy meggyőzzön!
2012. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia .kipróbáltam a pampers prémiumot csak azt bírja a bőre azt használjuk,de van egy jellegzetes szaga amit sajna most hogy újra terhes vagyok nem birok!
2012. febr. 14. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!