Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cékla-kérdés: 1. hasfogó vagy...

Cékla-kérdés: 1. hasfogó vagy inkább székletlazító? 2. céklát mivel lehet társítani pl. cékla-alma, . és még?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de erre én kíváncsi vagyok, én krumplival gondoltam keverni...
2012. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én eddig almával kevertem, mert úgy szívesebben megette, mint magában a céklát. Krumplival nem fogom egyelőre, mert sajnos a krumplit nem nagyon csípi....most még.
2012. febr. 14. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Cékla-krumpli-husi kombóban adtam. Csak 2szer csináltam eddig. Nem tapasztaltam semmit kakival kapcsolatban.
2012. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már ki van váltva egy étkezés, akkor tegyél bele egy kicsi husit, meg egy kicsi krumplit (v. helyette rizst, vagy sinlacot, v. sinemilt), hogy legyen benne fehérje és szénhidrát is megfelelő arányban.

Ha még csak kostoltatsz, akkor mindegy mit teszel hozzá, akár magában is adhatod, utána úgyis kap cicit v. tápszert. Én egyébként néha egy kis sárgarépát is teszek hozzá, az passzol hozzá ízben.


Elvileg enyhe hashajtó, de babája válogatja. Sok benne a vitamin, de azért önmagában nagy kalóriatartalma nincs. A én fiam általában 4 óra múlva ki is kakilja egy részét hasonló állapotban, mint ahogy bement, a maradék másnap reggel szokott napvilágot látni, akkor már formáltabb, emésztettebb székletben.

2012. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

krumplival adtam mindig.

Senem fosis, senem székrekedéses nekünk. :) Olyan normál. :)

2012. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
cekla,husi,krumpli/rizs/teszta szoktam meg cukkinit es pasztinäkot hozzä tenni!
2012. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!