Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 kérdés: sütőtök, banán,...

3 kérdés: sütőtök, banán, cékla? (7 hós baba)

Figyelt kérdés

1. A sütőtököt főzelékként vagy desszertként (pl. uzsonnára) adjátok?


2. A babánt adhatom 7 hósomnak? Annyira eltérő véleményeket hallottam... De akkor mit adjak neki uzsira almán kívül? (nem bébikajázok, én készítek neki)


3. A céklát hogyan készítitek el? Azt is főzzem meg és passzírozzam át / turmixoljam?


2010. febr. 23. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sütőtököt én ebédre adtam főzelékként,később már csirkehússal.

Banánt a lányom 7 hós kora óta eszi és imádja.

A céklát én simán megfőzöm és turmixolom.

Almán kívül adhatsz még neki,őszibarackot,meggyet,szilvát(ha nem akarsz bébikaját akkor fagyasztottat).

2010. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs,6 hós kora óta eszi a banánt.
2010. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A sütötököt adhatod neki ebedre,en igy csinalom!tizoraira,vagy uzsonnara adhatod neki nyugodtan a banant is,barackot is!A ceklat azt meg mi nem probaltuk,de ugy tudom ugy kell csinalni ahogy leirtad!!!Turmixolni igen!!!Mi 6 honaposak vagyunk!!!!!!
2010. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sütőtököt én is ebédre adom főzelékként krumplival husival, néha egy kis brokkolit is teszek bele. Nagyon szereti.

Banánt valamikor 7 hós korában adtam először a kisfiamnak. Engem is összezavart a sok eltérő vélemény, de a gyerekorvos azt mondta, nyugodtam adhatom.

A céklát én párolom egészben, majd lehúzom a héját és turmixolom.

9 hós kisfiú anyukája

2010. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!