Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kislányom mindent...

17 hónapos kislányom mindent cipel. Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Bármi amit meg bír emelni(bébitaxi,flakonok...)Folyton cipeli.Normális ez?másnál is van így?
2012. febr. 14. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 16 hónapos lányom is ezt csinálja, és szeretne egyszerre 4-5 vagy több dolgot cipelni, de persze nem fér el a kezében és látom rajta, hogy emiatt tökre dühös. De hát hogy is bírna el egyszerre egy kismotort, 3 darab plüssöt és 4 flakont? :)
2012. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 17hósak vagyunk:) és az én lányom is imád cipekdni.Pl apának mindig viszi az ásványvízes üveget

bármennyi is van benne.De mást is cipel pl játékok stb

Mindig attól félek, hogy sérvet kap.Ha észreveszem mindig ki szoktam venni a kezéből a nehezebb dolgokat.

2012. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális. Nem kell mindenben kirívóságot, vagy különlegességet látni :) Sok olyan kérdést olvasok, hogy más gyereke is játszik-e flakonnal, meg cipel-e dolgokat, meg játszik-e konyha eszközökkel (műanyaggal), meg szeret-e segíteni teregetni.

A gyerekek persze nem totál egyformán fejlődnek, de ugyanazokon a lécsőfokokon mennek keresztül, plusz-mínusz pár hónap különbséggel. Nincs semmi extra ezekben a dolgokban, ilyen korszakokat élnek.

19 hónapos kisfiú anyukája, aki szintén mindent cipel.

2012. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem különlegességnek látom:)csak olyan édes mikr mindent visz mindenhová:)

Csak félek hogy sérvet kap,vagy elasik valami nagy valamivel és nagyon megüti magát:(

2012. febr. 14. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Háát, ha Te nem a nejem vagy ami valoszinütlen, mert nálunk 18 hónapos fiú van, akkor nyugodj meg mert itt tegnap a 12 kg-os utazóágyat próbálta megemelni ami még nekem is q... őőő elég nehezen ment. Ja, én az apa vagyok, csak itt hagyta drágám a laptopomat bejelentkezve és éppen megláttam ezt. Élvezet a gyerek:)
2012. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én 15 hós kislányom is folyton cipekedik :D

A legcukibb, amikor a mosott ruhákat hordja nekem a kosárból. És ő is mérges szokott lenni, amikor túlvállalja magát és nem bír el egyszerre annyi mindent, mint szeretne.

2012. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém a sütőtököt cipeli ki mindig a kamrából. Kicsit félek, nehogy ráejtse a lábára... Ha elfárad, leteszi, és ráül. :)
2012. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!