Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Forgatjátok babátok fejét a...

Forgatjátok babátok fejét a kiságyban, hogy ne mindig egy oldalon feküdjön?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig megkaptam, hogy majd eldeformálódik a feje, stb... Egyik gyermekem fejét sem forgattam, mégis szépek, formásak :)
2012. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én forgattam őt, mert hipoton volt, és mindig csak a bal oldalát használta volna magától, így néha megforgattam őt, hogy jobb oldalon is aludjon. (Én az egész babát forgattam, nem csak a fejét, vagyis jobb vagy bal oldalára fektettem le őt, de mondjuk ez nem tartott sokáig, mert amikor már magától is fészkelődött, akkor úgyis elmozgott, ahogy akart.)
2012. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Hason aludt és pár napos korától elalvás előtt kb. 100-szor megfordította. Nem is mindig ugyanazon az oldalon alszik. Meg hiába fordítanám, ő azonnal visszafordítja.
2012. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos én nem forgattam és hagytam h csak a jobb oldalán fekügyön és a feje eldeformálodott de miután már megült magátol már vissza alakult a régi fejformája
2012. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amíg pici volt, addig minden alvásnál (szoptatások után) hol az egyik oldalára fektettem, hol a másikra - felváltva.

1 - 1,5 hónapos kora körül már hanyatt helyezkedett, hiába raktam oldalra :)

2012. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is felváltva teszem a kiságyba, egyszer az egyik oldalra, utána a másikra.
2012. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig háton aludt,még ma is,de már 7 hós. Sosem forgattam a fejét,nagyon arányos,szép fejformája van. :)
2012. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nekem is ez volt a problémám: csak egyik felére fordult.

több, mint1 év múlt el, és nincs semmi gond :) ne is erőltesd, mert az csak rossz lehet neki....

2012. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!