Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom visszaszoktatni...

Hogyan tudom visszaszoktatni 2 éves kislányomat a saját ágyába?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk,előtte külön szobában aludt nem volt gondd.Most is szép szobája van igazi kislány álom,de egy napon kiszaladt és bújt belém,mutogatott össze vissza.Még csak szavakat mondd és nem tudtam rájönni mi a baj.Nappal játszik de este amint megelem,hogy átvigyem azonnal reagál és ordit.Lehetetlen átvinni az ágyába.Már nem birom,nincs egy nyugodt éjszakánk rudsosódik és többször felébred és sir.Mit tegyek?
2012. febr. 15. 15:56
 1/1 xStefix ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, hogy valamiért fél az új helyen.

Legyél vele nagyon türelmes és nyugodt, hogy ne fokozd tovább a félelmeit! Próbálkozz tovább finoman az átszokással, ez nem baj, de mindig csak egy kicsit változtass a már bevált dolgokon, ne akarj rögtön túl sokat tőle! Figyeld őt, hogy neki hogy felel meg és az ő tempójában haladjatok, ha sikerül. Bíztasd, de mindig az ő határain belül mozogj. Lehet, hogy így tovább fog tartani, de jobb eséllyel kevesebb fennakadással fog így visszaszokni. Lépésenként.

2012. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!