Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél nincs kád, csak zuhanyz...

Akinél nincs kád, csak zuhanyzó, az hol fürdeti a babáját, amikor az már kinőtte a saját kis kádját?

Figyelt kérdés

Nálunk extra kicsi a fürdőszoba, így még az egy éves fiamat a kádjában fürdetjük a szobában. De már minden csurom víz, ha jobban belelendül a játékba, így nem tudom, mit lehetne tenni. Zuhanyozni még nyilván nem fog, ahhoz még nagyon kicsi.

Mi a megoldás?


2012. febr. 15. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy összecsukható állványon fürdettem a fürdőben a bébimet, amíg lehetett. Majd a zuhanyzóba betéve a kicsi kádat ma is használjuk, a 6 évesem abban fürdik. Neked nem fér oda be? Ülni tovább is tud egy kicsi benne, nem növik azt ki olyan hamar. Igaz nekem a régi hagyományos műanyag kádam van.
2012. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi mindíg a fürdőszobában fürdetjük a kiskádjában. Még a 4 évesem is elfér a kiskádban, de ő már inkább zuhanyozik. A kicsi két éves, de én már mióta állni tud sokszor volt hogy inkább zuhanyoztattam. Kb-11 hónapos korától. Amúgy minek viszitek be a szobába? Nem férnétek el a fürdőben?
2012. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Zuhanyzóba be a kiskád, és akkor nyugodtan játszhat :) Ugyanebben a cipőben járok. Mi a zuhanyt szeretnénk kádra cserélni. Csak még gyűjtögetünk rá.
2012. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltam, nem fér be a kádja a zuhanytálcába :-( Max a wc tetejére tudom tenni, de az meg nekem nem elég stabil. Egyébként nincs annyi hely a földön, hogy elférjen a kád, ezért fürdetjük kezdetektől fogva a szobában. Persze ülve elfér benne, már régóta csak úgy hajlandó fürödni, de így is sokszor kipacsál. Na, majd nézek kisebb kádat, ami elfér a zuhanytálcában. Nincs jobb ötletem. Vagy kipróbálom a zuhanyt.
2012. febr. 15. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok linkelni sajnos, mert külföldön élünk, itt fogom megvenni, de lehet kapni nálunk kimondottan zuhanytálcába való vastag gumiból "kád"-at, ami igazából csak perem, hogy tartsa a vizet. Mi olyat fogunk venni.
2012. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is kicsi a fürdőszoba, mi magasított zuhanytálcát vettünk direkt a gyerekek miatt. Olyan, mint egy kis kád! Régen, egy nagy dézsában fürödtünk a tesómmal amikor kicsik voltunk, a zuhanytálcába volt berakva.
2012. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is magasított oldalú zuhanytálcát vettünk, direkt ezért, abban ülve simán tud füreni :)
2012. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!