Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután megtanult egyedül...

Miután megtanult egyedül felmászni a kanapéra babád mennyi idő után tanulta meg hogy nem fejjel kell lemászni róla? Hogy tanítottad meg rá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Első babám kb 1 hónap különbséggel. Második kb 2 hónap különbséggel. "Rémálom" ez az időszak :S
2012. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor mászna lefelé fejjel előre,akkor megfogod,megforditod és közben mondod neki,hogy meg kell fordulni,úgy kell lemászni.
2012. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a mai napig nem tud felmászni az ágyra,mert aprócska,de hónapokig játszottunk az ágyon és ha le akart menni,tanítgattam,hogy tegye a lábait,hogyan a kezét,1éves kora óta egyedül mászik le.
2012. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felmászni még nem tud, mert pirinyó, de lemászni már kb 2 hónapja megtanítottuk. Amikor először próbált fejjel előre haladni lefelé, akkor megfordítottuk, és mondtuk neki, hogy "tolatás!" Sok-sok ismétlés után, pár nap alatt megtanulta, most már elég figyelmeztetni, ha a nagy hévben elfeledkezne róla: "tolassál!", és már fordul is meg. 13 hónapos
2012. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5-7 nap talán. Majdnem borult egyet lefelé, de elkaptam, megijedt, megmutattam, hogy popsival kell, és azóta megy neki.
2012. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én kb. 1 hete tanítgatom: ott tartunk, hogy ha az ágy szélére rakom, akkor ügyesen letolat. DE, ha az ágy közepéről indul, akkor még nem fordul meg... :)

Felmászni nem tud, mert elég magas az ágy.


11 hónapos

2012. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb 1-2 hét, de annak ellenére, hogy tudja hogyan kell, néha amikor nagyon hebehurgya, még mindig sikerül lezúgnia. Majd meg áll a szívem olyankor.
2012. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó magas az ágy nálunk is, így a lányom (épp egy éves) még csak lefelé mászik. Eleinte mindig fejjel előre akart lemenni, hagytam úgy, hogy közben fogtam a lábát, és szépen leengedtem. Ez volt kb 10-15 alkalommal. Utána megfordítottam az ágy szélénél szintén vagy 10-15 alkalommal. _Utána pedig mikor odaért, megfordult, és tolatva lement. Bár még mindig ott van a hátánál a kezem, mert néha nagyon kapkodva menne le (sürgős dolga szokott lenni), és olyankor eldőlne oldalra.
2012. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, ma párszor lemászott egyedül tolatva :)
2012. febr. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!