Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet hogy a Fenistil...

Létezhet hogy a Fenistil csepp okozza a lázát?

Figyelt kérdés
19 hónapos kisfiam Fenistil cseppeket kapott a doktorbácsitól a köhögésére. Itt még csak ez volt a tünet. Tegnap este be is adtuk neki, majd rá egy órára nagyon magas láza lett. Reggelre megint nem volt semmi baj. Majd megint beadtuk neki a Fenistil cseppet és azután egy órára megint tiszta láz lett. Most adtam neki Nurofent meg homeós kúpot, csökkent a láza. Létezhet hogy a Fenistil csepp okozza a lázát? Lehet hogy valami összetevőjét nem bírja a szervezete?
2012. febr. 16. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudok olyan allergiát ami láz formájában jön elő. bár lehet.

mondjuk egy beteg babánál én biztos nem a gyógyszerre gyanakodnék mint láz kiváltó okára, de bármi lehet. ha gyanús, ne adj többet. adj inkább calcimust

2012. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes. Elvileg a Fenistil csepp az belső gyulladás csökkentésére van kitalálva, nemhogy még az okozására. Az én 2 éves lányom is kapott már Fenistil cseppet doki néni javaslatára, de neki nem lett láza tőle. Én a te helyedben semmiképpen nem adnám már a gyereknek. Visszamennék a dokihoz, és megmondanám neki, hogy írjon fel mást, mert ez nem jó, lázas tőle a gyerek. Vagy talán, mondom ezt nagyon halkan, próbáld meg még egyszer. Ha akkor is láza lesz tőle, akkor már 1000%, hogy a csepp a hibás, és irass fel mást.
2012. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm kisfiának véres volt a széklete a Fenistil csepptől. Mást nem kapott, szóval biztos, h attól volt.
2012. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bebizonyosodott az elképzelésem. Tegnap este nem adtuk neki, nem is volt lázas. Bár így sem biztos hogy nem simán lázasodott be...
2012. febr. 17. 14:53
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező.

Ennyi év távlatából, köszönöm hogy feltetted ezt a kérdést.

4 éves kisfiam viszketésre kapta. Ma kapott belőle és 2 órával később 39 fokos láza lett. Az orvos állítja hogy nem ettől,de nem beteg. A foltok ekcémás foltok,minden évben visszatér. Eddig Aerius-t kapott és semmi baja nem volt.

Így úgy gondolom a fenistil csepp hibás a lázért.

ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!