Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi hiányzik "régebbről",...

Mi hiányzik "régebbről", amióta gyermeked van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 09:12
1 2 3
 11/23 Disi ***** válasza:
Bocsánat manikűröst akartam írni.
2012. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

a lovaglás!

de amint kijön a jó idő, akkor megyünk is, addigra már elkezdjük a hozzátáplálást és több időt kibír eci nélkül! Addig apuka vigyáz rá, és Ő is megtudja etetni!

Már várom az időt, hogy együtt lovagolhassunk! :)

5,5 hós anyuka

2012. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az alvás. A külsőm a régi,a spontán programokat amúgysem szerettem,de sokat vagyunk kettesben a Parommal,mert van egy szinte mindig bevethető nagyi:-)
2012. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

Apró dolgok hiányoznak.

Mint pl normális tempóban haladni az úton és a 10 perces séta (boltig) ne legyen 3/4 óra.

Néha jó lenne egy kis csend, mert egész nap anyaaa gyere ezt kapcsold be, ezt vedd le, ezt olvasd el....

A szabadság is hiányzik egy picit, bár vannak kettesben töltött hétvégéink a férjemmel, de a gondolatom sokszor akkor is a fiam körül kering.


És akkor a másik oldal, hogy mi nem hiányzik:

A normális tempó, mert végülis olyan aranyos, mikor 3/4 órát sétálunk a 10 perces úton és megnézünk minden fűt, fát, bogarat.

Nem hiányzik a csend sem, mert olyan jó hallani a kis hangját, ahogy énekel, mondókázik, játszik.

Szabadságom meg talán épp elég van, hiszen gyerek mellett nyilván nem lehet ugyanannyi szabadságom, mint előtte.


Összességében tehát, minden jó ahogy van. :)


(Viszont a terhesség alatt felszedett kilókat visszasírom. Hamar visszafogytam sajnos, és nekem meg ez okoz gondot)

2012. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Alváááásss!!!! Jó pihi-puha ágyikóban, egy huzamban legalább 10 órát! .....legalább egy hónapban egyszer...
2012. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A spontaneitás. Mindent szervezünk-tervezünk, nincsenek spontán programok, hogy gondolok egyet, és beülök a moziba. Most már előbb meg kell szervezni a gyerekek felügyeletét, és csak utána lehet programot csinálni.
2012. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nevessetek ki:

Egy kád forró finom fürdő.

Nekem csak gyors zuhany jut azóta...

De a gyerekek kárpótolnak!

2012. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 kíváncsicska ***** válasza:
az hogy max 7re haza kell érni ha megyünk valahova mert akkor van a fürdés.Meg lehet hogy hülyén hangzik de a bókok a férfiaktól amik addig jöttek míg a lányom meg nem lett.Most a szián és a de aranyoson kívűl nem kapok mást.Pedig terhesség előtti állapotom van, annak ellenére hogy 3 hónapos lesz a pici.Amúgy szerencsém van mert ha dolgom van vagy beülnék egy kávéra néha 1-1 barátnőmmel 2 etetés közt a férjem vigyáz a picire.Szóval ami hiányzik a női hiúságomnak egy kis löket
2012. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ó mennyi válasz jött. Igazából szinte mindenki a "nőiességet" "sírja vissza" ahogy olvasom, persze nem félreérteni, természetesen anya és nő egyben vagyunk és ez így tökéletes szerintem.
2012. febr. 17. 13:50
 20/23 anonim ***** válasza:

> Egy kád forró finom fürdő.


?? Wow, ezen a legkönnyebb segíteni. A gyerek lefekszik, és te beleülsz a kádba, problem?

2012. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!