Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi hiányzik "régebbről",...

Mi hiányzik "régebbről", amióta gyermeked van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
semmi nekem legalább is igy tőkeletes az életem.)talan a minusz 6 kg ami rajtam van jelenleg
2012. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kicsit az, hogy el tudtam menni bárhová amiko r csak kedvem volt, most nehéz így télen egy lassan 4 hónapos babával. De már várom a nyarat, akkor talán jobb lesz, sajnos én a páromtól semmi szabadidőt nem kapok, csak annyit.hogy elmegyek a boltba ha hazajön:( nehéz így kikapcsolódni:(
2012. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az ötletszerű programok. Hogy csak úgy spontán, egy hirtelen ötlettől vezérelve beüljünk este valahová a férjemmel vagy a barátaimmal mondjuk egy pizzára.
2012. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jó kérdés:)

Nekem a rendes alvás (kislányom 1-2 óránként ébred éjszaka, vagy még gyakrabban)

Amúgy a jó szex is hiányzik, amia baba születése előtt volt.

De majd minden helyre áll ha nagyobb lesz.

Szóval ő mindennél többet ér nekünk, hogy van:

17 hós baba mamija.

2012. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy pici szabadság...
2012. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a régi külsőm rettenetesen hiányzik, és a szabadság, ahogy előttem már írták.
2012. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy oda megyek ahova akarok és amikor akarok. De ez talán azért is van mert a négy fal között vagyunk ebben a jó időben. Ha jó lesz az idő talán már ez sem fog hiányozni:))))
2012. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Néha egy kis szabadság :) Nem vágyom sokra, 1-2 havonta jól esne egy egész hétvége egyedül.

Ezt leszámítva teljes az életünk, ugyanúgy megyünk mindenhova, még spontán is, mint előtte.

2012. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
csak a korábban gyönyörű lapos hasam, semmi más
2012. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Disi ***** válasza:
Nekem is a régi testem. 5 kg maradt rajtam, pont annyi hogy egyik régi ruhám se jöjjön rám. Gyönyörű körmöm volt nem túl hosszú, de ezzel kényeztettem magam hogy minden hónapban eljártam pedikűröshöz. Nevessetek ki, de akkor éreztem igazán, hogy mekkora változás elé nézünk, mikor szülés előtt 1 hónappal leszedettem. Most a hajamat is levágattam, mert rettenetesen hullott állandóan tele volt a lakás vele hiába kötöttem össze. Nagyon jó fazont vágott a fodrászom, elől állig érő, de világéletemben hosszú hajam volt. Nem érzem magam sem nőnek sem csinosnak, viszont nagyon praktikus. De imádom a babóm, most már róla szól az életem, aztán idővel remélem én is összekapom magam.
2012. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!