Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi hiányzik "régebbről",...

Mi hiányzik "régebbről", amióta gyermeked van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 09:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem is a szabadság,mert egyszerűen nem szeretek a seggemen ülni.A terhesség előtti alakom,ok tornázom és diétázom és alakul már,de még mindig van rajtam plusz.Hiányzik,hogy reggel nem aludhatok fél8-8ig mert babám 6 fél 7kor kel.Bár adunk egymásnak kimenőt,sőt néha ketten is eljárunk,de nem ugyanaz,alig várom a jó időt,mert már belebetegedem az itthon ülésbe,most 10 hónapos a kisfiunk.
2012. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugalomban eltötltött jó forró fürdő hiányzik. Igen megoldható mikor a gyerek elalszik, de mégsem tudok igazán ellazulni, mert a férjem hiába ott van, ha esetleg felkel a gyerek, akkor csak anya jó.
2012. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 porcukormókus ***** válasza:
Szabadság, spontán programok egyedül, vagy kettesben a párommal; ezek mind hiányoznak. De a legjobban az visel meg, hogy nincs normális fizetésem. A kislányom születése előtt vendéglátóztam (na az már annyira nem hiányzik), jó sz@rul voltam bejelentve, ennek most iszom a levét éppen.. Minimum gyes és csp, édeskevés.
2012. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!