Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén, dohányoztok a...

Őszintén, dohányoztok a lakásban a gyerek mellett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 10:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

Csak a konyhában. És ezért nyitva is van ott állandóan az ablak. Ha épp cigizek, akkor nem engedem be oda, igyekszem gyorsan elszívni és menni hozzá.

Este egy szálat a fürdőben is elszívunk, mikor ő már alszik, mert a szobáján át kell menni a konyhába és akkor már nem megyünk arra.

Erkély sajnos nincs, emeleten lakunk így az sem jó, hogy lesétáljak egy cigire, mert nem akarom addig sem egyedül hagyni. Leszokni még nem sikerült, pedig már 3* nekifutottam, de úgy látszik gyenge vagyok.

2012. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
termeszetesen nem. sem a konyhaban, sem a furdoben, sehol. en is hanyok a cigifusttol, nemhogy egy gyerek.
2012. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%

Soha! És nagyon elítélem aki ezt teszi! Mikor én voltam gyerek apám anyám szívta előttünk,sőt apám még a gyerekszobában is mikor aludtunk, Lesz@arta a fejünket. Most felnőtt fejjel viseljük a következményeit,a testvéreimmel. Nekem állandó légúti problémáim vannak.


Én és a párom is cigiztünk,volt hogy a lakásban is,de akkor még nem volt gyerek! Mikor pozitív lett a teszt azonnal abbahagytam,2,5éve egy szálat nem szívtam el. A férjem is nagyon keveset szív. Ha megyünk valahová,és a házigazda rá akar gyújtani,én szívbaj nélkül rászólok hogy menjen ki! Ha valakinek magától nem jut eszébe hogy a gyereket NEM MÉRGEZZÜK akkor muszáj "figyelmeztetni"!


A párom testvéréhez nem is szeretek e miatt menni,mert ő is és a felesége is nagyon sokat bagóznak a lakásban,a 2gyerek mellett. A lakás meg terítve van a füsttől,hiába van nyitva az ablak. Nagyon sajnálom a gyerekeket!

2012. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Most is indulok ki a szakadó hóesésbe. Bár le fogok szokni, mert lassan 700 ft lesz a cigi. Addig szívom, míg nem emelik az árát.
2012. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem cigizünk, de ha cigiznénk se tenném a baba mellett a lakásban. Kimennék az erkélyre, vagy a ház elé. Szüleim, tesóm is ezt teszik, amikor nálunk vannak. Illetve a barátaink is (szerencsére a többség nem dohányzik). Senki sem cigizik a lakásunkban. A dohányzó barátaink otthon sem cigiznek bent a lakásban, kimennek, ha rá akarnak gyújtani. Örülök, hogy ez így van.
2012. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 kíváncsicska ***** válasza:
Nem mi nem is dohányzunk.Ha hozzánk jönnnek akkor egy ember van aki kérdés nélkül rágyújtana a lakásban de mi kiküldjuk,nemcsak a gyerek miatt hanem mert nálunk senki nem dohányzik.Szerencsére anyuéknál és anyóséknál sem dohányzik semmi így nincs ilyen probléma.De ha apósom bátyjához megyünk ott nehezebb a dolog mert az unokák mellet is dohányoznak.Szóval oda nem sokat járunk sőt eddig még egyszer sem voltunk.Nem zavar ha valaki cigizik de ne a gyerek kárára.
2012. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
mikor -14 volt esténként a konyhában páraelszívó alatt,talán 1-2 szálat egyébként udvaron,de anyum is konyhában dohányzik és mikor nála vagyunk kiszellőztet utána kimehet a lányom :D
2012. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
komolyan az van lepontozva, aki nem dohanyzik a gyerekkel egy legterben? gyonyoru anyukak vagytok......
2012. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit,és nem értem hogy ki pontozhatott ezért le valakit!
2012. febr. 17. 18:25
 20/20 anonim ***** válasza:
természetesen.
2013. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!