Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viszed (vinnéd) 20 hónapos...

Viszed (vinnéd) 20 hónapos gyermekedet a Mekibe?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 13:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja és 2 éves a nagylegény
2012. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
vittem
2012. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Igen , bár elég ritkán , úgy félévente 2x, vagy ha a happy meal menüben valami jó játék van , amit szeretnénk. A sült krumplit szereti , de a sajtburgert nem és Kubu-t szoktam kérni a Happy Meal menűhöz.
2012. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én vagyok az egyetlen aki nem viszi... bár őszintén szólva nem vagyok oda a gyors kajákért... Ennek ellenére semmi kivetni valót nem látok abban ha valaki néha(nem napi szinten) elmegy gyermekével.
2012. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiam, eddig 2* evett mekis kaját, mikor utaztunk apukámékhoz. Nuggetset kértem neki, meg kubut, és krumplit. Krumpli nem ízlik neki, a csirkét ette. Ha nincs belőle rendszer semmi baja nem lesz neki. Anyósoméknél mindíg jó cukros a tea, fiam imádja, abból sem csinálok problémát, itthon nem ugy kapja, ha heti 1* elmegyünk, akkor meg nem lesz baja a cukros teátol.De ahogy belép a mamához, már megy is, és kéri a teát.
2012. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én nem. A nagyfiaim 6 évesek, soha nem voltak még McDonaldsban. Mi szülők sem járunk, így egyszerűen a saját értékrendünk szerint neveljük őket. Nem fogok kiakadni, ha majd egyszer valaki megkínálja őket, vagy ilyesmi, de én önszántamból nem viszem oda egyik gyerekemet sem. Szuper hamburgert és sültkrumplit csinálunk itthon is.
2012. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

direkt oda biztos nem vinném. ha kikapcsolódásként mennék, akkor keresnék valami egészségesebb helyet (már a KFC is az).

de ha mondjuk úton lennénk és ez az 1 megoldás lenne, akkor adnék neki McChickent.

2012. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én vittem ennyi idősen. Vagyis ha megyünk vidékre nagyikhoz néha beugrunk a McDrive-ba (3-4 havonta), akkor kap sült krumplit, nuggets-et, vagy salátát, narancslét. A lényeg, hogy 20 hónaposan már kapott mekis kajából.
2012. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi 15 hónaposan voltunk először, nagyon tetszett neki, kapott Happy Mealt sült krumplival, nuggetsszel, cappy almalével, játékkal. Most 18 hónapos, azóta kétszer voltunk, semmi kivetnivalót nem találok benne, ha az ember nem napi szinten hordja oda a gyereket. Szerintem nyugodtan viheted.
2012. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Mit takar a Happy Meal?
2012. febr. 18. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!