Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Living...

Mi a véleményetek a Living Lab orrszívóról? Milyen orrszívók vannak még? A porszívóra csatlakoztatható nem szív nagyon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak olyan porszívóval jó, aminek lehet állítani a szíváserősségét.

Nekünk üveg Pisze van, nagyon jó.

2009. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek az elsővel, tényleg csak az jó, ami porszívós.

Én is ellene voltam, féltem, hogy nagyon erősen szív. Aztán taknyos lett a kisfiam 2 hós korában, próbáltunk kézit használni, de fél óra szenvedés után is csak a trutyi fele jött ki. Aztán mivel mindenki mondta, hogy porszívóst vegyünk krpóbáltuk azt és 5 perc alatt kiszedte a váladékot. Kipróbáltuk magunkon is és nem szív nagyon erősen. (Ha olyan a porszívótok, akkor meg állítani is lehet az erősséget.)

Azt hiszem a mienknek Csöpi a neve, szintén üvegből van.

2009. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orrszívó-porszívó saját magának szabályozza a szíváserősséget! Mindegy milyen porszívóra teszed. És sztem a legjobb!
2009. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A porszívós a legjobb, nekünk is állítható a porszívónk (1800 W-os)szívóteljesítménye, de amikor nagyon sűrű az orrváladéka, majdnem maxon szívjuk, de az orrszívó annyira legyengíti, hogy még úgy sem kellemetlen.

Tényleg csak az orrszívós hatékony, a többi csak pénzkidobás.

2009. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért kell, hogy állítható legyen a porszívó szíváserőssége, mert én egy porszívó motorját majdnem teljesen leégettem. Nagyon leszabályozza az orrszívó a szíváserősséget, úgy viselkedik a porszívó, mintha valamit beszippantott volna, nem levegőzik, jó esetben lefullad, rossz esetben felmelegszik és leég. Ezért írtam jó tanácsként, hogy szabályozható porszívó legyen, ne az első náthás időszakban az éjszaka kellős közepén derüljön ki, hogy a porszívó és az orrszívó úgymond nem kompatibilis egymással.

Ha én tudom előre, hogy a meglévő porszívóval csak gond van, vagy lehet, akkor már előre nézek porszívót és nem szombat reggel rohanunk a legközelebbi nagyáruházba és nem vesszük meg az első szembejövő állítható szíváserősségű porszívót sok-sok pénzért.

2009. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!